משכנתא בגיל מבוגר – משכנתאות לגילאי 50, 60, ו-70

משכנתא אפשר לקחת גם בגיל מבוגר, למרות שנדמה כי ההלוואות לרכישת דירת מגורים מיועדות לזוגות צעירים. על פי סקר משנת 2012 שנערך על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי רוב בעלי המשכנתאות חצו את גיל 40, ולמעלה מ- 10% מבעלי המשכנתאות הינם בגילאים 67 ומעלה, אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע על משכנתא לגיל הזהב.

זוג שנתקל בקשיים בתשלום משכנתא יושב על ספה ובודק אפשרויות תשלום

עם זאת, ראוי לציין כי הבנקים חוששים להעניק משכנתא גבוהה בפריסה ארוכה לגילאי 60 ומעלה מאחר וקבוצת גיל זו מתקרבת לגיל הפרישה, ותוך מספר שנים הלווה צריך לעמוד בנטל תשלומי ההחזר מחסכונות, קצבת פנסיה וגמלאות הביטוח הלאומי. לכן, ברוב המקרים הבנקים יציעו משכנתא בגיל מבוגר- משכנתאות לגילאי 50, 60 ו-70, לתקופות החזר קצרות יחסית עם תשלומים חודשיים גבוהים יותר.

ייעוץ מקצועי בנושא משכנתא בגיל מבוגר – משכנתאות לגילאי 50, 60 ו-70

כאשר זוג צעיר פונה לבנק כדי לקחת משכנתא הבנק לרוב יאשר עבורו הלוואה ארוכת טווח. כאשר אדם בגיל 50 ומעלה פונה לבנק כדי לקחת משכנתא הבנק נוהג להציב מכשולים בפני הלווה בגלל החשש מהגיל ומיכולת ההחזר של הלקוח. עם זאת, במקרים מסוימים יש למבקש המשכנתא שחצה את גיל 50 נכס בבעלותו לכן באמצעות ייעוץ משכנתא מקצועי ניתן לקבל מהבנקים משכנתא בתנאים טובים. נכס בבעלות מבקש המשכנתא מפיג לרוב את החשש של הבנק, אך עדיין הבנקים אינם ממהרים לתת משכנתאות לגילאי 50, 60+ ו-70.

משכנתא למבוגרים – תנו לבנקים לרדוף אחריכם

אתר משכנתא גורו הוקם למענכם, באמצעות מנוע החיפוש המתקדם שלנו תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית למשכנתא בגיל מבוגר. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים ויועץ משכנתאות מנוסה של משכנתא גורו ייצור עמכם קשר על מנת שתוכלו גם אתם לקבל משכנתא בגיל מבוגר בתנאים משתלמים, בריבית נמוכה ובהתאם ליכולת ההחזר שלכם.

ליועצי המשכנתא שלנו ניסיון רב בגיוס משכנתאות והלוואות מבנקים ומחברות מימון חוץ בנקאיות. השאירו פרטים באתר ונסייע לכם לקבל משכנתא בהתאמה לצרכים ולמאפיינים הייחודים שלכם.