ייעוץ משכנתא במעלה אדומים

מה מקבלים כשפונים לקבלת ייעוץ משכנתא במעלה אדומים, האם כל אחד יכול לרכוש דירה חדשה בעיר ומה עושה יועץ המשכנתא לפני ואחרי קבלת ההלוואה? התשובות נמצאות כאן.

ייעוץ משכנתא במעלה אדומים בזול

לוקחים הלוואה בלי סיכונים עם ייעוץ משכנתא במעלה אדומים

היום כל אחד יכול למצוא דירה בקלות, כשאפשר לעשות את זה באופן עצמאי עם מחשב וחיבור לאינטרנט או בעזרת סוכן נדל"ן. הקושי האמיתי אם כן מתבטא לא במציאת בית החלומות, אלא ברכישתו, וזאת מכיוון שקודם כל נדרש לכם הון עצמי מספיק, ובה בעת עליכם לחפש את ההלוואה המשתלמת ביותר שתוכלו לעמוד בתשלומים עליה למשך השנים הבאות. איך עושים את זה? בעזרת יועץ משכנתא מומלץ במעלה אדומים בעל ניסיון עשיר שאיתו תדעו כיצד לעשות את הבחירות הנכונות בדרך לרכישת הדירה.

יועץ שתמיד לצדכם ועושה הכול בשבילכם

תהליך רכישת הדירה הוא לא פשוט וקל, ולא מסתיים תוך יום אחד, לא תוך שבוע וגם לא תוך חודש לרוב. צריך להמציא מסמכים רבים, לחקור מושגים שאתם לאו דווקא יודעים מה הם באמת אומרים, לערוך משא ומתן עם כמה וכמה בנקים ולהשוות את ההצעות שלהם אחת לשנייה, ועוד לא התחלנו לדבר על כל מה שמסביב – ביטוח, מסים וכדומה.

לפני שתיכנסו למסע הזה, חשוב שתיקחו איתכם מדריך שידע לקחת אתכם יד ביד אל עבר היעד, בלי שתלכו לאיבוד בדרך. יועץ משכנתאות במעלה אדומים מסייע לכם להכין את כל המסמכים הנדרשים לבנק, מסביר לכם כל דבר קטן שאינכם מבינים את משמעותו לעומק, מכין עבורכם תמהיל משכנתא מומלץ לפי היכולות הכלכליות שלכם ועורך עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים השונים. אתם רק צריכים למצוא אחד שניתן לסמוך עליו, ואנחנו מבטיחים לכם שאיתנו תוכלו לחסוך עד מאות אלפי שקלים ברכישת הדירה שלכם.

אל תחששו מרכישת דירה חדשה על פני ישנה

אנשים רבים, ובמיוחד זוגות צעירים, בוחרים לרכוש דירות ישנות בעיר שמחירן זול יחסית – החל מ-1,200,000 שקלים לדירת 3 חדרים. מחיר הדירות החדשות יכול להיראות מעט מפחיד, אולם ניתן למצוא גם כאלה במחירים יחסית זולים – החל מ-1,700,000 שקלים, ויש לא מעט פרויקטים חדשים בעיר. לדוגמה, קבוצת הדר הקימה 6 פרויקטים חדשים בעיר עם דירות 3-6 חדרים, כולל דירות גן וגג, קוטג'ים ופנטהאוזים. יש גם את פרויקט נופי אדומים של ע. אהרון, בו ניתן לרכוש דירות 4-5 חדרים עם גינות או מרפסות בשכונת 07.

ישנם גם פרויקטים עתידיים שכרגע נמצאים בשלב בנייה וגם בהם ניתן לרכוש דירה עוד לפני שתיבנה במחיר זול יחסית. כרגע למשל נערכת בנייה של בתים שכלולים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן – שלמה כהן בכיכר קדם מתחם א'. בפרויקט ייבנו 84 דירות חדשות, אולם נכון לעת כתיבת שורות אלו הדירות עדיין אינן עומדות למכירה – מומלץ להתעדכן!

מלווים אתכם גם אחרי רכישת הדירה

חשבתם שעבודתם של יועצי משכנתא במעלה אדומים מסתיימת אחרי שלקחתם משכנתא? ממש לא! אנחנו בטוחים שיהיו לכם עוד הרבה שאלות גם בהמשך כשמצבכם הכלכלי ישתנה – בתקווה לטובה. האם כדאי להגביר את סכום התשלומים על אחד ממסלולי המשכנתא או לסלק את המשכנתא בבת אחת, או שאולי ישנה דרך למחזר אותה ולקבל עסקה משתלמת יותר? היועצים שלנו תמיד יעמדו לרשותכם ויהיו לצדכם עד שתשלמו את השקל האחרון.

נקבע לכם פגישה בחינם כבר עכשיו

אל תהססו והשאירו את הפרטים שלכם כאן בפורטל משכנתא גורו כדי שתוכלו להתרשם מהניסיון והידע העשיר של היועצים שלנו. נוכל לקבוע לכם כבר עכשיו פגישה ראשונה ללא תשלום או התחייבות, ואחריה תוכלו להחליט האם זה בשבילכם או לא – אנחנו יכולים להבטיח לכם שחיסכון אמיתי במשכנתא אפשרי רק בעזרת יועצים מומלצים.