משכנתא למוגבלים לבעלי דירה

במצב נורמאלי, לקוח שמעוניין לקחת הלוואה לכל מטרה, אדרבה כשמדובר על משכנתא, פונה לבנק ומבקש את הסיוע. הכל טוב ויפה, עד לרגע שהבנק מסרב לעזור לאותו לקוח ודוחה את בקשתו. קיימות מספר סיבות לאותו סירוב, כגון הכנסה נמוכה או לא יציבה, הגבלה בחשבון, תיק פתוח בהוצאה לפועל ועוד.

אדם נותן כסף לאדם אחר לקניית בית

הסירוב אינו סותם את הגולל על ניסיונותיו לקבל הלוואה, והוא לא צריך לפנות לגורמים מפוקפקים. ישנם פתרונות שיכולים לעקוף את העניין ולזכות את הלקוח בהלוואה. אחד שמתאים לחלק מהאנשים, הוא משכנתא למוגבלים לבעלי דירה.

יש לכם נכס על שמכם? הרווחתם

יכול להיות שיש לכם חובות או הגבלות, נפתחו נגדכם הליכים בהוצל”פ, צ’קים ששילמתם חזרו, ועוד דוגמאות. אך אם בבעלותכם דירה שרכשתם וסיימתם לשלם עליה, תוכלו בכל זאת לקבל את המשכנתא הבנקאית הדרושה לכם. אם הנכס שרשום על שמכם ניתן לשיעבוד, תוכלו להפוך אותו לעבוט, כלומר למשכן אותו כערובה לקבלת ההלוואה. כך למעשה תוכלו להימנע בין היתר מהיותכם נתפסים כבעלי סיכון לחדלות פירעון, ומקשיים בניהול תזרים מזומנים.

הגופים שיעניקו לכם משכנתא למוגבלים לבעלי דירה

פנו עוד היום לפורטל משכנתא גורו, האתר הפיננסי המקצועי ביותר בשטח והמוביל באיתור הלוואות לכל דורש. הפורטל מסייע ללקוחות רבים בעלי הגבלות בקבלת משכנתא וכן לקוחות המבקשים לקבל משכנתא ראשונה או שניה, ומוצא עבורם את הגופים המלווים האטרקטיביים והזולים ביותר. הפורטל פועל זמן רב והוא בעל ניסיון וקשרים בחלונות הגבוהים ובמוסדות המוכרים והגדולים במשק. על ידי השימוש החינמי שאינו כרוך בהתחייבות, אתם חוסכים זמן יקר והרבה כסף.

הכתובת לכל צורך פיננסי ובקשות סיוע כלכלי

קשה להאמין אך זו האמת, פורטל משכנתא גורו מאמין בקונספט של כמה שיותר פשוט כך יותר משתלם. התפקיד שלכם הרבה יותר מנוח וקל: רק נכנסים לפורטל, ממלאים את הפרטים בטופס הבקשה ולוחצים על שלח. הבקשה מגיעה אל צוות המומחים של משכנתא גורו, אשר בודק אותה ומעבירה למוסדות הפיננסיים המובילים. תוך זמן קצר אתם מתחילים לקבל הצעות אטרקטיביות ומצוינות להלוואות ומשכנתאות, בתנאים נוחים ובריבית נמוכה.

לקריאה נוספת:


אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר