משכנתא זולה

בדרך לקניית בית, יש תחנה חשובה בה צריך לעבור והיא, קבלת משכנתא. משכנתא כרוכה בהרבה היבטים ואדם אחד יכול לקבל מספר הצעות שונות ומגוונות למשכנתא, במסלולים שונים, מסוגים שונים ובריביות צמודות או לא. מה גם שחישוב ההחזר החודשי שאותו תצטרכו לשלם בכל חודש, בסופו של דבר, הוא בגדר הבלתי אפשרי, בהנחה שאינכם כלכלנים או עוסקים בתחום הבנקאות והמשכנתאות. לכן, יש מספר בדיקות ועצות שיעזרו לכם להבין איך לקבל את המשכנתא הזולה ביותר.

שק של כסף

איך להשיג משכנתא זולה?

אז נכון, התשובה הברורה היא סקר שוק. כמו בכל קנייה של מוצר אחר, הדרך הטובה ביותר להשוות היא לבדוק מה המחיר הנדרש עבור המוצר בכל עסק ולהשוות. אבל, כמה זמן תבזבזו בביקור בכל אחד מהעסקים המוכרים את המוצר? השוואת המחירים הפכה קלה ופשוטה בשנים האחרונות עם ההשוואה המוצעת באתרי אינטרנט, להשוואת מחירים של מוצרים מסוגים שונים. אתם נכנסים לאתר ההשוואות, בוחרים במוצר ובלחיצת כפתור מקבלים את כל העסקים שמוכרים את המוצר, מהמקום שמציע את המוצר במחיר הכי זול ועד ליקר ביותר.

מכרז ריביות משכנתאות – מצאו בנק למשכנתאות הכי זול

על אותו הרעיון של השוואת משכנתאות, מיושם מכרז המשכנתאות, אך לא רק. מכרז ריביות משכנתא עובד בצורה הבאה: אנשים שרוצים למצוא את משכנתא הכי זולה פונים לחברה לייעוץ משכנתאות. החברה אוספת מספר אנשים המעוניינים בקבלת משכנתא ופונה אל הבנקים למשכנתאות ולחברות הביטוח המציעות משכנתאות ומציעה להם לשלוח הצעות מחיר למבקשי המשכנתאות. כך, שהלקוח (מבקש המשכנתא) יכול לדעת בבירור מה ההצעה של כל גוף פיננסי.

יתרון נוסף שיש בשיטה זו היא העובדה שחברת ייעוץ המשכנתאות מבקשת הצעת משכנתא הכי זולה למספר לקוחות. כמובן שעבור הבנק או חברת הביטוח, עולה הרצון לזכות במכרז ולכן, יציעו הצעות אטרקטיביות יותר מאשר היו מציעים ללקוח יחיד. כלומר, אתם גם זוכים לשמוע מה ההצעה הטובה ביותר וגם זוכים בפועל, להצעות טובות יותר מאשר הייתם מקבלים באם הייתם מבצעים את סקר השוק באופן עצמאי. בנוסף, שיטה זו חוסכת לכם זמן וכאב ראש.

מעוניינים לקבל עוד פרטים על בנק למשכנתאות הכי זול? השאירו לנו פרטים באתר משכנתא גורו ואנו נסייע לך למצוא את משכנתא זול ומשתלמת ביותר עבורך. השירות ניתן לגולשי האתר ללא עלות וללא התחייבות. אז השאירו פרטים עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי בהקדם.