משכנתא לעובדי כללית

למה כדאי להיפגש עם יועץ משכנתא לפני נטילת ההלוואה, איך מרכיבים תמהיל מומלץ לעובדי כללית ומה כלול בתהליך הייעוץ – כל זאת במאמר הבא.

משכנתא לעובדי קופת חולים כללית

משכנתא לעובדי כללית לוקחים רק אחרי התייעצות עם מומחים

רגע לפני שאתם קופצים על ההצעה של הבנק שלכם להלוואת משכנתא, עצרו וחשבו – האם קיבלתם את התנאים הטובים ביותר שמגיעים לכם כעובדי כללית? האם יש אפשרות לרכישת ביטוח חיים בצורה משתלמת יותר מתוקף היותכם חברי כללית? ובכלל – לאילו מסלולים כדאי לחלק את תמהיל המשכנתא כך שלא תיכנסו לחובות שלא תצליחו לצאת מהם בעתיד?

אנחנו בפורטל משכנתא גורו רוצים לעזור לכם לעשות החלטות חכמות, ולכן אנחנו מציעים לכם להיעזר ביועצי המשכנתאות שלנו לקראת נטילת ההלוואה הגדולה שלפניכם. בעזרת ייעוץ משכנתא מקצועי ונכון תוכלו לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא החודשיים שלכם, ואנחנו נדאג לכך שתקבלו את התנאים המשתלמים ביותר לנטילת ההלוואה המשמעותית הזו.

מרכיבים לכם תמהיל משכנתא מומלץ ומיוחד עבורכם

לא מעט עובדי כללית כבר פנו אלינו לייעוץ לפני לקיחת משכנתא לחברי כללית, ולכל אחד מהם התאמנו מסלולי משכנתא מומלצים לפי היכולות הכלכליות שלהם בהווה וחיזויים עתידיים. משכורת של עובד כללית נעה בין 4,400 שקלים לפסיכולוג למשל לבין 24,800 שקלים למנהלים, כך שלא כל אחד הוא בעל אותה יכולת החזר חודשית, ויש להתאים תמהילים מומלצים, תקופת החזרים וסכום החזרים באופן פרטני לכל אחד. לאחר מכן יהיה בידכם מידע מדויק וברור בנוגע לאיך המשכנתא שלכם צריכה להיראות בתנאים שאכן מתאימים לכם.

מלווים אתכם לכל אורך המשכנתא

אחרי שלקחתם הלוואת משכנתא לעובדי כללית העבודה שלנו איתכם עדיין לא מסתיימת. אנחנו מלווים אתכם לאורך כל תקופת ההחזרים וזמינים עבורכם לכל שאלה והתייעצות. התפטרתם מהעבודה וקיבלתם הצעה עם שכבר גבוה יותר בקופה אחרת? יכול להיות שכדאי לבצע שינוי מסוים באחד המסלולים או אפילו למחזר את המשכנתא על מנת לחלק אותה למסלולים חדשים. איך עושים את זה והאם זה כדאי? את זה ניתן לדעת רק על ידי בדיקת תיק המשכנתא שלכם והשוואתו ליכולות הכלכליות החדשות שלכם.

כדי להתרשם מהשירות האדיב והמקצועי שלנו, אנחנו מציעים לכם לקבוע כבר עכשיו פגישת ייעוץ חינם עם אחד היועצים שלנו. אין כל התחייבות מצדכם ותוכלו לגלות מידע שאולי לא היה לכם לפני ושיעזור לכם ליטול משכנתא בצורה חכמה יותר.