חישוב ריבית אפקטיבית לנומינלית

אם אתה עומד לקחת משכנתא, אתה בוודאי מרגיש שזו עומדת להיות אחת ההחלטות החשובות ביותר שלך מבחינה כספית, כזו שתשפיע עליך ועל משפחתך לאורך זמן – הן בגלל הסכומים הגבוהים שכרוכים ברכישת דירה והן בגלל תקופות ההחזר הארוכות. בגלל כך, כל החלטה שתבצע צריכה להתבסס על מרב נתונים ואינפורמציה, כאשר הנתונים כמובן צריכים להיות מדויקים עד לרמה הגבוהה ביותר.

מחשבון ריבית אפקטיבית לנומינלית

מכיוון שלא כל לווי המשכנתא הפוטנציאליים הינם בעלי ידע במימון או כלכלה, לעיתים מסוימות ישנו צורך ללמוד מושגים בסיסיים או להכיר מונחים בנקאיים, שיכולים להשפיע במידה רבה על גובה החזר המשכנתא החודשי שלך. אחד מן המונחים הללו הוא ריבית אפקטיבית.

לרוב, כאשר הבנק מציין ריבית משכנתא במסלול מסוים, הוא יציין אותה בגובה נומינאלי, לאורך כל חיי המשכנתא. עם זאת, כאשר התשלומים נגבים פעמים רבות במהלך תקופת ההחזר, הריבית האמתית שתיגבה ממך יכולה להיות גבוהה יותר.

המרת ריבית אפקטיבית לנומינלית ולהיפך, יכולה להיעשות בצורה פשוטה על ידי חישוב ריבית אפקטיבית לנומינלית. לאחר הכנסת מספר נתונים בסיסיים על המשכנתא שלך אל תוך המחשבון, תוכל לקבל את הריבית בפועל שתשלם על המשכנתא שלך בכל חודש.

אתר משכנתא גורו מציע את כל האפשרויות של מחשבון משכנתא ללקוחות האתר. גלוש בעמוד המתאים ועשה שימוש במחשבון ריבית אפקטיבית לנומינלית כדי להבין טוב יותר היכן אתה עומד לגבי המשכנתא. בנוסף, השאר את פרטיך באתר כדי שנוכל ליצור קשר ולסייע לך בצורה נוספת.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר