ביטוח משכנתא למושתל לב

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

השתלת לב דורשת מהמטופל וממשפחתו משאבים רבים כדי להתמודד עם המחלה, הניתוח המורכב, ההחלמה הממושכת והעלויות הכרוכות בכך. השתלת לב מוגדרת כניתוח מציל חיים, ההליך הכירורגי המורכב מביא לשיפור משמעותי באיכות חייו של המטופל ובתוחלת החיים שלו. יחד עם זאת, מושתל לב המעוניין לרכוש דירה למגורים נתקל בסירוב למשכנתא בגלל שחברות הביטוח מסרבות לבטח את המושתל בביטוח משכנתא.

חשוב לזכור כי מושתלי לב יכולים לחזור לשגרת חיים מלאה, לאחר תקופת ההחלמה, אך הם חייבים להקפיד על אורח חיים בריא והתנהלות נכונה, על פי הנחיות הרופא. חברות הביטוח רואות במושתלי לב כלקוח בקבוצת סיכון, לכן הן מעדיפות לא לקחת סיכונים והן מסרבות לבקשה של מושתלי לב ואיברים אחרים לביטוח משכנתא. יש לזכור כי ביטוח משכנתא מורכב מביטוח חיים וביטוח מבנה, הפוליסה מגנה בעיקר על הבנק אך גם על הלווה ובני משפחתו, וללא ביטוח חיים למשכנתא אין אפשרות לקבל אישור להלוואה לרכישת דירה.

האם יש ביטוח משכנתא למושתל לב?

עד השינוי לחוק שווין הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות בשנת 2017, חברות הביטוח סירבו באופן גורף להציע ביטוח משכנתא לאחר השתלב לב. למעשה, חברות הביטוח סירבו גם לבקשה לביטוח משכנתא עבור חולי לב, אך לאחר שינוי החוק התנאים השתנו.

כיום, חברות הביטוח חייבות על פי חוק להציע ביטוח לחולים, למחלימים ממחלות קשות, לנכים ולבעלי מוגבלויות שונות, כל עוד הם עומדים בתנאים שנקבעו. לאחר התיקון (17) בחוק שוויון זכויות לבעלי מוגבלות הוחלט כי חברות הביטוח יהיו חייבות לבטח בביטוח חיים גם מושתלי לב המבקשים לרכוש ביטוח משכנתא על מנת לקבל אישור מהבנק להלוואה לרכישה דירה. עם זאת, ידוע כי החוק עדיין רחוק מלהיות מיושם באופן מלא וחלק מחברות הביטוח מתעלמות ממנו או אינן מודעות לו, הן מסרבות להציע ביטוח חיים למשכנתא למושתלי לב.

מה לעשות אם חברת הביטוח מסרבת לספק ביטוח משכנתא למושתל לב?

למרות שהחוק מחייב את חברות הביטוח להציע ביטוח משכנתא למושתל לב, עדיין רבים ממושתלי הלב מקבלים סירוב לביטוח חיים למשכנתא, ויש המרימים ידיים ומתייאשים מאחר והחלום על דירה למגורים הולך ומתרחק מהם. לכן, כדאי לדעת כי יש פתרונות שונים לבעיה, למשל רכישת ביטוח משכנתא דרך הבנק, בעלות מעט גבוהה יותר. אפשרות נוספת היא לפנות לסוכנות ביטוח המתמחה בביטוחי משכנתא, הסוכנות יכולה להפעיל לחץ על חברות הביטוח ולקבל אישור מיוחד לפוליסה, ויש אפשרות לבטח בביטוח חיים למשכנתא רק את בן/בת הזוג, בכפוף להסכמת הבנק.

למידע נוסף ולייעוץ בנושא ביטוח משכנתא לאחר השתלב לב – השאירו פרטים כאן באתר והמומחים של משכנתא גורו יסייעו לכם להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים!

Share on whatsapp