ביטוח משכנתא משותקי (פרפלגיה, קוודריפלגיה)

מחלות כמו פרפלגיה וקוודריפלגיה הן מחלות קשות הגורמות לשיתוק הגפיים התחתונים ולאיבוד יכולת התנועה והחישה ברגליים. יש מגוון סיבות להתפתחות מחלות הגורמות לשיתוק הגפיים התחתונים, וברוב המקרים הסיבה לבעיה נובעת מחבלה בחוט השדרה, מטרשת נפוצה או מגידול המפעיל לחץ על עמוד השדרה.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

שיתוק בגפיים התחתונים גורם לתחלואה גבוהה, לירידה בניידות, להתפתחות בעיות ומחלות כמו פצעי לחץ ודלקת ריאות, ולמרבה הצער הטיפול האפשרי הוא שיקום ארוך טווח להשבת יכולות תפקוד ועצמאות, ככל הניתן. עקב חומרת המצב של משותקי פרפלגיה וקוודריפלגיה, חברות הביטוח נמנעות לאורך השנים ממכירת ביטוח חיים למשכנתא לחולים הכרוניים ולמשותקים, והחולים לא מצליחים לקבל משכנתא מהבנק מאחר ואחד מהתנאים המקדימים לקבלת ההלוואה הוא רכישת ביטוח חיים למשכנתא.

כדי לאפשר למשותקי פרפלגיה וקוודריפלגיה לרכוש דירת מגורים או לבנות בית פרטי באמצעות משכנתא, יזמה חברת הכנסת קארין אלהרר הצעה לתיקון חוק שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות. לאחר אישור הצעת התיקון לחוק הוחלט כי חברות הביטוח המסרבות למכור ביטוח משכנתא משותקי פרפלגיה וקוודריפלגיה יפנו את החולים למסלול ביטוח ייעודי ללא הצהרת בריאות.

ביטוח משכנתא למשותקים ללא הצהרת בריאות אינו זול, המחיר עשוי להגיע לפי 10 מעלות ביטוח משכנתא לאדם בריא, ובנוסף חברות הביטוח לא מיישמות את החוק ומרביתן ממשיכות לסרב לבקשה של המשותקים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא. אמנם, ניתן לדווח על חברת הביטוח הפועלת בניגוד לחוק, אך עדיף להיעזר בניסיון ובידע הרב של המומחים בפורטל משכנתא גורו, בעזרת המומחים שלנו ניתן לרכוש ביטוח חיים למשכנתא ללא הצהרת בריאות, ויש אפשרויות נוספות כגון:

  • רכישת ביטוח חיים למשכנתא דרך סוכנות ביטוח מובילה ובעלת קשרים טובים עם חברות הביטוח, צוות הסוכנות יכול להפעיל לחץ על חברת הביטוח ולשכנע אותה למכור לכם פוליסה שתאפשר לכם לקחת משכנתא מהבנק.
  • לקיחת משכנתא מבנק המוכן להתגמש ולהציע הלוואה לרכישת דירה כאשר ביטוח החיים למשכנתא יהיה רק על בן או בת הזוג שלכם. עם זאת, לא כל הבנקים מוכנים לסידור זה, והם יסכימו לכך רק אם לבן או לבת הזוג שלכם יש שכר גבוה ואפשרות לעמוד בנטל תשלומי החזר ההלוואה לבד.
  • רכישת ביטוח מחלות וביטוח תאונות כחלופה לביטוח חיים למשכנתא, כל עוד הבנק מוכן להסדר.

לסיכום, אם לא הצלחתם לרכוש ביטוח משכנתא משותקי פרפלגיה וקוודריפלגיה אין צורך להתייאש. הנכם מוזמנים לפנות למומחים של משכנתא גורו ואנחנו נייעץ ונלווה אתכם עד קבלת ההלוואה מהבנק.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ייעוץ משכנתא

תמהילי משכנתא ממולצים

Share on whatsapp