משכנתא דולרית

כאשר באים לקחת משכנתא, אחד הדברים שלגביהם יש לעשות החלטה, הוא באיזה מסלול משכנתא לבחור. מסלולי המשכנתא נבדלים אחד מהשני במגוון של נושאים ואחד מהם הוא, כיצד תיקבע הריבית שאנו משלמים לבנק. הבנקים מציעים ללוקחי המשכנתאות אפשרויות רבות לגבי תשלום הריבית ובחירה באפשרות מסוימת יכולה להיות תלויה בציפיות או העדפות אישיות של כל לווה. מבין המסלולים המוצעים על ידי הבנקים, ישנה גם אופציה לבחור במשכנתא עם ריבית משתנה על בסיס דולר ארה"ב.

דולרים - ריבית משתנה

מאפייני משכנתא עם ריבית על בסיס דולר ארה"ב

משכנתא בריבית משתנה על בסיס דולר הופכת את סכום המשכנתא שלנו לתלוי בתנודות השערים של המטבע האמריקני. כשמחירו לעומת השקל עולה, כך גם התשלומים החודשיים על המשכנתא יעלו. כששער הדולר לעומת השקל ירד, גם הסכום הכולל של המשכנתא שלנו יצטמק. הריבית במסלול משכנתא זה מתעדכנת פעם בחצי שנה, כך שאין קנס יציאה בזמן פירעון מוקדם.

למי מתאימה משכנתא דולרית על בסיס דולר ארה"ב של בנק לאומי

משכנתא דולרית עם ריבית משתנה על בסיס דולר ארה"ב נחשבת לתנודתית ובעלת סיכון גבוה יותר, אך היא מתאימה מאד למי שההכנסות שלו הן בדולרים. גם לווים שמעריכים כי שער הדולר יהיה נמוך בתקופה הנראית לעין ומתכוונים לפרוע את המשכנתא בפירעון מוקדם כששער הדולר יהיה פחות אטרקטיבי יכולים לבחור במסלול זה.

במידה ואתה מעוניין לדעת עוד על משכנתא בריבית על בסיס דולר, אנו באתר משכנתא גורו נשמח לעזור לך ולענות על שאלותיך. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר