ייעוץ משכנתא באור יהודה

האם לפעמים כדאי לרכוש דירה ישנה על פני חדשה? איך ייעוץ משכנתא באור יהודה עוזר לעשות בחירה חכמה ובאופן כללי חוסך לכם כסף, וכיצד מוצאים את יועץ המשכנתא המומלץ והמנוסה ביותר שיש בעיר? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות לשאלות האלה.

ייעוץ משכנתא באור יהודה

ייעוץ משכנתא באור יהודה יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ברכישת דירה

לפני שלוקחים משכנתא חשוב לפנות לייעוץ, במיוחד אם מדובר ברכישת דירה ראשונה. למה? כי הבנקים לא מתכננים להקל עליכם, ולמעשה המטרה שלהם היא להוציא מכם כמה שיותר כסף ובה בעת לתת לכם כמה שפחות. יועץ משכנתאות לעומת זאת שם את הצרכים שלכם מעל הכול, ודואג שאתם לא תיכנסו לחובות בהמשך ואף שתחסכו כמה שיותר על דירת החלומות שלכם. כאן בפורטל משכנתא גורו תוכלו למצוא את היועץ המומלץ ביותר שיוכל אפילו לכוון אתכם לדירות חדשות או יד שנייה שמתאימות ליכולת הכלכלית שלכם, ובזכותו תוכלו סוף סוף להגשים את החלום ולרכוש דירה בישראל.

 

מה עדיף – דירה חדשה או ישנה באור יהודה?

העיר התפתחה לא מעט בשנים האחרונות, והיא ממשיכה להתפתח ללא הפסקה כדי לספק לתושבים חדשים מקום לגור בה. קחו לדוגמה את השכונות החדשות פארק איילון או פנקס על הפארק, שבכל אחת מהן יהיו כ-1,870 יחידות דיור, או פרדס בחיסכון שבה יוקמו כ-2,350 יחידות דיור. יחד איתן יש גם פרויקטים מיוחדים לדיור, כמו פרויקט גינדי בית בפארק שיכלול 4 מתחמים עם 27 בניינים בני 9-14 קומות.

אז כמה עולים בתים בעיר? לפי המגמה שאנו רואים בשנים האחרונות, הממוצע למחירי הדירות באור יהודה הוא גבוה ביחס לממוצע הארצי. למעשה זה תמיד היה כך משום שמדובר באזור מבוקש, כשנכון לזמן כתיבת שורות אלו, מחיר ממוצע של דירה יד שנייה באור יהודה עומד על כ-1,600,000. מדי שנתיים המחיר מזנק בעוד כ-100,000 שקלים, וניתן לצפות שהמגמה הזו תהיה קבועה גם בשנים הבאות. דירה חדשה עולה בממוצע 2,000,000 שקלים, אולם מחירי הדירות החדשות עולה במגמה גבוהה אף יותר, שכשבין 2017 לתחילת 2020 הוא עלה בכ-200,000 שקלים.

אז האם שווה לרכוש דירה חדשה בעיר? קשה להגיד, והכל למעשה תלוי בכם – האם למשל מדובר בדירה למגורים או להשקעה? לפני שאתם מתחייבים לרכישת דירה בפרויקט בנייה חדש, התייעצו קודם כל עם יועץ משכנתאות באור יהודה שיסייע לכם להבין מה היכולות הכלכליות שלכם בהתאם להחזר המשכנתא שתתחייבו אליו. יש 400,000 הבדל בין דירה ישנה לחדשה, וזה הפרש עצום שיכול להשפיע רבות על הבחירה שלכם.

 

איך בעצם עובדים עם יועצי משכנתא באור יהודה?

את עבודתו של יועץ המשכנתא ניתן לחלק ל-3 חלקים – לפני לקיחת המשכנתא, במהלך לקיחת המשכנתא ואחרי לקיחת המשכנתא:

לפני המשכנתא: יועץ המשכנתא מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים להכיר על שוק הנדל"ן בעיר ועוזר לכם להבין איפה ואיך אתם יכולים לרכוש דירה. לאחר מכן הוא בודק איתכם מה יהיה התמהיל המשתלם ביותר עבורכם, וכשמצאתם את האחד המומלץ, הוא עורך מכרז בין הבנקים השונים כדי למצוא לכם את האחד שיספק לכם את אותו תמהיל שבחרתם.

בלקיחת המשכנתא: היועץ קובע לכם את הפגישה עם הבנק ומסייע לכם להכין את הטפסים שתצטרכו להציג. הוא גם מתלווה אליכם לפגישה עצמה, מתרגם עבורכם את כל המונחים שאינכם מבינים בזמן אמת ומנהל עבורכם משא ומתן כדי להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר למשכנתא. הוא גם ידאג שבסופו של דבר הבנק ייתן לכם אישור סופי למשכנתא.

לאחר לקיחת המשכנתא: תוכלו לפנות ליועץ המשכנתא שלכם בכל רגע נתון עם כל שאלה שיש לכם ובנוגע לכל פעולה שתרצו לעשות, כמו סילוק משכנתא או מחזור משכנתא.

 

קבעו כבר עכשיו פגישה ראשונה בחינם

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם נפגשים עם יועץ משכנתא, אתם ככל הנראה עוד לא יודעים למה לצפות ולא בטוחים האם אתם בכלל צריכים את העזרה שלו. לכן אנחנו מזמינים אתכם לקבוע כבר עכשיו פגישת היכרות בחינם, בה תזכו להכיר את יועץ המשכנתא שלכם ולהבין במה הוא יכול לעזור לכם. אנחנו נדאג למצוא לכם יועץ משכנתא מומלץ באור יהודה שלא תתחרטו על כך שפניתם אליו ושיעזור לכם לחסוך אלפי שקלים מדי שנה על המשכנתא שלכם.