ביטוח משכנתא לחולים בניוון שרירים מסוג ALS

ALS (Amyotrophic Lateral Sclerosis) היא מחלה נדירה וחשוכת מרפא, הסיבה להתפתחות המחלה עדיין לא ידועה. החולים ב-ALS סובלים משיתוק הדרגתי של שרירי הגוף, המחלה הקשה פוגעת בתאי העצב המוטוריים, ועקב ההרס הדרגתי של תאי העצב החולה אינו יכול להפעיל את שריריו, וכתוצאה מכך השרירים נחלשים עד למצב של שיתוק מוחלט. המחלה הדרגתית והפגיעה בשרירים גורמת לקשיי תפקוד קשים, החל מהפעלת הגפיים, דרך שליטה בשרירי הבליעה והדיבור ועד לפגיעה חמורה בשרירי הנשימה.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

הטיפול במחלת ALS מבוסס על תרופה להאטת התקדמות המחלה, ולרוב יש צורך בסיוע נשימתי לחולה. ALS היא מחלה חשוכת מרפא ותוחלת החיים של חולים המאובחנים בבעיה קצרה ומגיעה עד כ-10 שנים. לכן, כאשר מעוניינים לרכוש ביטוח משכנתא לחולים בניוון שרירים ALS – חברות הביטוח נוטות לדחות באופן גורף את הבקשה, והחולים לא מצליחים לקבל משכנתא מהבנק מאחר והפוליסה מהווה תנאי מקדים לקבלת ההלוואה.

תיקון חוק שוויון הזדמנויות מאפשר לחולי ALS לרכוש ביטוח ולקבל משכנתא

שנים רבות נאלצו חולים במחלת ניוון שרירים מסוג ALS לוותר על חלום לרכישת דירת מגורים. חברות הביטוח נמנעו באופן גורף משיווק ביטוח משכנתא לחולים בניוון שרירים מסוג ALS בגלל הסיכון הרב עבורן. כדי לתקן את העוול שנוצר בשוק המשכנתאות וביטוחי החיים, חברת הכנסת קארין אלהרר יזמה תיקון לחוק שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות, וכיום הבנקים חייבים להציע משכנתא לחולים כרוניים וחברות הביטוח שאינן מוכנות למכור ביטוח חיים למשכנתא לחולים חייבות להפנות את החולה למסלול ביטוח חיים למשכנתא ללא הצהרת בריאות.

ביטוח חיים למשכנתא ללא הצהרת בריאות נבדל מביטוחי חיים רגילים, ובתיקון לחוק שוויון הזדמנויות נקבע כי הפוליסה תכסה עד לסכום של 500,000 ₪ ועד מחצית מסכום ההלוואה, הביטוח לא מכסה מוות ממחלות במשך שלוש שנים, וכדי לגשר על פערי המחיר המדינה מציעה סבסוד בסכום של עד 300 ₪ בחודש.

זו אפשרות אחת עבור חולי ALS להתגבר על הבעיה לקבל משכנתא מהבנק. עם זאת, ביטוח חיים למשכנתא ללא הצהרת בריאות יקר מאוד לכן ברוב המקרים עדיף לבחור באפשרות אחרת. האפשרויות הנוספות המתאימות לחולים בניוון שרירים מסוג ALS הן לאתר סוכנות ביטוח בעלת קשרים עם חברות ביטוח מובילות ולרכוש דרכה את הפוליסה, ואפשרות נוספת היא למצוא בנק המפגין גמישות בתנאים ומוכן להסתפק בביטוח חיים למשכנתא רק על שם בן או בת הזוג של החולה, או בנק המסתפק בביטוח מחלות בשילוב ביטוח תאונות.

בעזרת המומחים של משכנתא גורו תוכלו לרכוש ביטוח משכנתא לחולים בניוון שרירים מסוג ALS בהתאמה אישית ולקחת משכנתא נוחה מהבנק. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם ונסייע לכם לרכוש ביטוח משכנתא.

 

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ייעוץ משכנתא

משכנתא למסורבי בנקים

 

Share on whatsapp