באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא

בישראל רוב הבנקים המסחריים מחזיקים כיום מחלקה נפרדת לשירותי המשכנתאות ובמקרים רבים היא פועלת תחת שם אחר במסגרת אותו בנק. בשנים האחרונות נעשו למעשה מספר מיזוגים ורכישות בגופים בנקאיים שגרמו לאיחוד השירותים הבנקאיים ושירותי המשכנתאות תחת קורת גג אחד.

יועץ משכנתא מייעץ ללקוחו במודיעין

איך להחליט באיזה בנק כדאי לקחת משכנתא?

אם אתם עומדים לרכוש דירה ומתלבטים לגבי השאלה באיזה בנק לקחת משכנתא, אנו ממליצים לכם להתייחס ללקיחת המשכנתא בדיוק כמו לקנייה של רכב או מוצרי חשמל יקרים. רק שבמקרה הזה, אתם קונים משכנתא מהבנק והמחיר שאתם משלמים (הריבית על המשכנתא) הוא גבוה הרבה יותר.

כדי לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר, בדיוק כמו במקרה של רכישת מוצרים יקרים אחרים, עליכם לעשות סקר שוק בין מספר בנקים ולבחון את ההצעות שהן מציעים בפניכם. מומלץ ללכת לשלושה בנקים לפחות, לברר על המסלולים השונים, שיעור הריבית שאתם יכולים לקבל והעמלות שתידרשו לשלם במסגרת לקיחת המשכנתא.

דרך נוספת לברר על בנק משכנתאות מומלץ, היא להתייעץ עם אנשי מקצוע שעובדים עם בנקים במסגרת עבודתם ויוכלו להשיג לך תנאים טובים יותר. אתר משכנתא גורו למשכנתאות פועל בשיתוף עם הגופים הגדולים והרציניים ביותר בתחום המשכנתאות ואנו נשמח לייעץ לך על בנק למשכנתאות מומלץ.

במידה ואתה מעוניין לרכוש דירה ולקחת משכנתא בקרוב, אנו יכולים לענות על כל שאלותיך ולחסוך לך זמן וכסף. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם.

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר