בנק דיסקונט למשכנתאות

בנק דיסקונט הוא בנק מוכר וותיק בישראל שעוסק במגוון תחומים פיננסיים ובין השאר גם בתחום המשכנתאות. מכיוון שלקיחת משכנתא היא החלטה חשובה מאד שמשפיעה על הלווים באופן יומיומי למשך זמן רב, יש לבנק יתרון בביטחון וביציבות שהוא מעניק ללקוחות שלו כאחד הבנקים הגדולים בישראל. מעבר לכך, גודלו של בנק דיסקונט למשכנתאות מאפשר לו לספק ללקוחות שלו שירות רחב יותר באמצעות מערך סניפים גדול ועובדים מקצועיים ורבים יותר. בנוסף, מפעיל בנק דיסקונט למשכנתאות טלפון חינם במספר *6111.

לוגו בנק דיסקונט

מסלולי המשכנתאות בבנק דיסקונט למשכנתאות

בנק דיסקונט למשכנתאות מציע מגוון של מסלולי משכנתא ללקוחות שלו, בין השאר משכנתא בריבית משתנה שמתעדכנת מידי תקופה, משכנתא צמודה לדולר או ליורו שמתעדכנת פעמיים בשנה, משכנתאות בריבית קבועה לא צמודה ועוד. אם מדברים על ריבית משכנתא בנק דיסקונט, אז הבנק בהחלט יכול להציע ללקוחות שלו משכנתא בריבית משתלמת מבנקים קטנים יותר בגלל יתרון הגודל שלו, לכן לא צריך להתבייש וכדאי להתמקח על תנאי המשכנתא המוצעת.

ההצעות הייחודיות של בנק דיסקונט למשכנתאות ומדוע לבקש משכנתא בבנק מרכנתיל

מבין האפשרויות הרבות שמציע בנק דיסקונט למשכנתאות, בולטת גם משכנתא הפוכה בנק דיסקונט שמהווה משכנתא ייחודית לאוכלוסייה בגיל מבוגר. סוג משכנתא זה שפופולארי מאד בארה”ב, מאפשר לבעלי דירה בגיל מבוגר לקבל הלוואה גדולה עבור הנכס שלהם, כאשר הם ממשיכים לגור בדירה. בנוסף, ניתן לקבל משכנתא בבנק מרכנתיל, שהוא זרוע קטנה יותר של בנק דיסקונט ולכן מאפשרת יחס אישי יותר בשילוב עם היתרון של להיות חלק מקבוצה בנקאית גדולה.

מחשבון משכנתא דיסקונט

שירות נוסף שקיים במחלקת המשכנתאות של בנק דיסקונט הוא מחשבון לחישוב תשלומי משכנתא. במידה ואתם מעוניינים לקחת משכנתא, אך מתלבטים בין כמה אפשרויות או מסלולים, יש באפשרותכם להשתמש במחשבון משכנתא דיסקונט שיעזור לכם להשוות בין תשלומים חודשיים במסגרת מסלולים שונים. המחשבון מוצע גם במסגרת אפליקציה לטלפון הסלולארי כדי להקל את הגישה אליו לכמה שיותר לקוחות.

בנק דיסקונט למשכנתאות: סניפים וטלפונים

לבנק דיסקונט למשכנתאות סניפים בכל רחבי הארץ ויש באפשרותכם למצוא את הסניף הקרוב לביתכם באתר הבנק. ביכולתכם גם ליצור קשר עם המוקד הטלפוני דיסקונט למשכנתאות בטלפון *6111 או באמצעות מילוי טופס קצר באתר הבנק. נציגי הבנק במוקד הטלפוני יוכלו לעזור לכם בנושאי משכנתא או לקבוע לכם פגישות עם יועצי משכנתאות באחד מסניפי הבנק.

אנחנו בפורטל משכנתא גורו נשמח לעזור לך להשיג את המשכנתא הטובה ביותר בתנאים אידיאליים ללא עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר