בנק עצמאות למשכנתאות ולפיתוח בע"מ

בנק עצמאות למשכנתאות ולפיתוח בע"מ הינו בנק שהוקם בשנות ה-60 של המאה הקודמת לצורך הענקת שירות בתחום המשכנתאות. הוא היה ייחודי בהיתר שקיבל מבנק ישראל בנוגע לאפשרות של נתינת שירות ללקוח בביתו הפרטי. כיום בנק עצמאות למשכנתאות ולפיתוח בע"מ הינו חלק בלתי נפרד ממחלקת המשכנתאות של הבנק הבינלאומי והפעילות שלו מתבצעת דרכו במלואה.

יועצי משכנתאות מבנקים שונים לוחצים ידים

פעילות בנק עצמאות למשכנתאות ולפיתוח בע"מ במסגרת הבנק הבינלאומי

יש לציין כי הניסיון הרב שנרכש בבנק עצמאות לאורך השנים בתחום המשכנתאות לא הלך לאיבוד והעובדים של הבנק שולבו במסדרת הבנק הבינלאומי. המסגרת של הבנק הבינלאומי, כבנק גדול ויציב יותר, מעניקה כיום ללקוחות ביטחון רב יותר בלקיחת משכנתא וכך גם אפשרויות גדולות יותר לגבי מסלולי משכנתא וריביות.

בנק עצמאות למשכנתאות – סניפים וטלפונים

לבנק עצמאות למשכנתאות אין כיום סניפים עצמאיים והסניפים שלו מאוגדים כיום תחת המטריה של הבנק הבינלאומי. אם אתם לקוחות ותיקים של בנק עצמאות, תוכלו ליצור קשר עם הבנק הבינלאומי במוקד *3009 ולברר לגבי שירות ללקוחות הבנק.

בנוסף, תוכלו כמובן לגשת לאחד הסניפים של הבנק הבינלאומי ולקבל שירות מקצועי בנוגע לתחום המשכנתאות. את רשימת הסניפים ניתן למצוא באתר הבנק הבינלאומי, כאשר יש לסמן את אפשרות דלפק המשכנתאות ב-V.

הסניפים של בנק עצמאות לשעבר וכיום הבנק הבינלאומי משכנתאות

  • סניף באר שבע – רחוב התקווה 4, קריית הממשלה, באר שבע.טלפון: 08-6204200
  • סניף ירושלים – רח' הלל 10, ירושלים.
  • סניף תל אביב – רח' אחד העם 9, תל-אביב.
  • סניף חיפה – רחוב הבנקים 3, חיפה.

אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף על הפעילות של בנק עצמאות במסגרת הבנק הבינלאומי כיום, אנו באתר משכנתא גורו נשמח לספק לך את המידע הדרוש. מלא את הפרטים שלך באתר שלנו ואנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר