בנק הפועלים משכנתא

בנק הפועלים הוא אחד משני הבנקים הגדולים בישראל ועוסק במגוון של תחומים פיננסיים, כגון פיקדונות וחסכונות, ייעוץ פנסיוני, הלוואות, מט"ח, שוק ההון, כרטיסי אשראי וגם תחום המשכנתאות. השירות של בנק הפועלים ניתן למגזרים שונים באוכלוסייה – לקוחות פרטיים, קמעונאיים ועסקיים.

זוג חותמים על ביטוח משכנתא בבנק

בנק פועלים למשכנתאות עובד בעצם כמחלקה נפרדת בתוך הבנק שנקראת בנק משכן. זוהי לא חברת בת ולא ישות שונה מבנק פועלים משכנתאות עצמו אלא פשוט מחלקה בפני עצמה. בגלל גודלו המרשים של בנק הפועלים, מחלקת משכן משכנתאות צברה לאורך השנים ניסיון רב ויקר ערך בטיפול של אלפי תיקים למשכנתאות. זה מעניק לבנק פועלים משכנתאות יתרון גדול על בנקים אחרים, שאינם חולשים על נתח שוק כה גדול כמו בנק הפועלים.

פועלים משכנתאות מציע ללקוחות כל הבנקים מסלולים שונים של משכנתא, כגון:

 • משכנתא צמודת מדד בריבית קבועה, חצי קבועה או ריבית משתנה או על בסיס אג"ח.
 • משכנתא גם וגם, שהיא בעלת עוגן אג"ח – לא צמודה אך משתנה כל 5 שנים.
 • משכנתא לא צמודה בריבית משתנה נושאת ריבית פריים.
 • משכנתא יציבה בריבית קבועה ללא הצמדה למדד.
 • משכנתא צמודה לדולר או לאירו.
 • משכנתא מט"ח שתשולם תוחזר בכסף זר.
 • סוגים שונים של משכנתאות משולבות.

שירותים נוספים המוצעים על ידי בנק למשכנתאות פועלים, כוללים את מדד בנק משכן למצב רוכשי הדירות. זהו מדד המתפרסם מידי חודש ובודק את מצבם של רוכשי הדירות בישראל, בהתאם למחירי הדיור, רמת הריבית וגובה האבטלה בישראל. בנוסף, ניתן למצוא הטבות מיוחדות במשכנתא ללקוחות של הפועלים – הטבות אלו נותנות המחות בריבית המשכנתא ויכולות להוזיל אותה באופן משמעותי.

מחשבוני המשכנתא של בנק פועלים למשכנתאות

באתר של הבנק אפשר להשתמש גם במגוון של מחשבוני משכנתא, כגון:

 • מחשבון תמהיל מסלולי משכנתא, שמאפשר לקבל תמונה כוללת על גובה התשלומים החודשיים בהתאם למסלולים שבחרתם.
 • מחשבון המחיר הסופי של הדירה בהתאם למסים, העמלות ודמי התיווך השונים.
 • מחשבון שמחשב כמה כסף עומד לרשותכם בהתחשב במקורות השונים לכסף.
 • מחשבון מס רכישה.
 • מחשבון הלוואות.

בנק משכן – סניפים וטלפונים

לבנק הפועלים משכנתא סניפים בכל רחבי הארץ ונציגי המשכנתאות בסניפים ישמחו לענות על כל השאלות שלכם לגבי המשכנתא המבוקשת. מומלץ, כמובן, לעשות סקר מוקדם לפני שפונים לסניפים כדי לחסוך זמן ולהתמקד אך ורק במסלולים הרלוונטיים לגביכם. אם תגלו ידע מול נציגי הבנק, גם תוכלו לערוך משא ומתן לקראת לקיחת המשכנתא בצורה יעילה יותר. כדי למצוא את הסניפים של בנק משכן, מחלקת המשכנתאות של הפועלים, יש להיכנס לעמוד איתור הסניפים באינטרנט ולסמן וי על שירות "ייעוץ המשכנתאות".

יצירת קשר טלפוני עם בנק הפועלים משכנתא

כדי ליצור קשר טלפוני עם בנק הפועלים למשכנתאות, ניתן להתקשר לטלפון החינם *2408. זהו מוקד שירות שמפעיל בנק הפועלים במיוחד ללקוחות המתעניינים במשכנתא. במוקד יוכלו לענות על שאלות בנושאי משכנתא וגם להפנות אתכם לאחד מיועצי המשכנתאות בבנק. ניתן להתקשר למוקד המשכנתאות בימים א'-ה' בין השעות 08:00-22:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 08:00-12:30. במידה ויש לכם כבר משכנתא קיימת בבנק הפועלים משכנתאות, תוכלו להתקשר לטלפון *2401 ולקבל שירות.

במידה ואתה מעוניין לקנות דירה ורוצה לקחת משכנתא, בנק הפועלים משכנתאות יכול להיות אופציה מצוינת בשבילך בגלל שגודלו מאפשר לו להציע לך הצעות ייחודיות ומשתלמות ביותר. אנחנו באתר משכנתא גורו נשמח לעזור לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך בתנאים מיוחדים ללא עלות או התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר