בנק אדנים למשכנתאות

בנק אדנים למשכנתאות הוא בנק שהוקם בשנות ה-60 של המאה הקודמת ועסק בעיקר בהלוואות לצורך רכישת דיור בשוק הפרטי והמסחרי. הבנק היה תמיד חלק מקבוצת בנק מזרחי ובשנת 2009, כצעד של התייעלות, מוזג לתוך בנק מזרחי טפחות על ידי המנכ"ל אלי יונס. הניסיון הרב שנצבר במשך שנים על ידי בנק אדנים למשכנתאות בתחום מתן המשכנתאות והטיפול בלקוחות משולב כיום במסגרת בנק מזרחי טפחות.

בחורה שבודקת משכנתא, עובדת בחברה לייעוץ משכנתא

איפה ניתן למצוא סניפים של בנק אדנים למשכנתאות?

לבנק אדנים למשכנתאות סניפים בכל רחבי הארץ שמשולבים כיום בתוך מערך הסניפים של בנק מזרחי טפחות. בנק מזרחי טפחות הוא כיום בנק שמתפתח במהירות ומציג נתונים מרשימים של צמיחה ושביעות רצון מצד הלקוחות שלו. הסניפים שלו פרוסים בכל רחבי הארץ וניתן לקבל שירות גם בסניפים שהיו בעבר תחת השם של בנק אדנים משכנתאות. העובדים בסניפים אלה מתמצאים בתחום המשכנתאות ויכולים לסייע לכם בבחירת מסלולי משכנתא שונים.

יצירת קשר עם בנק אדנים למשכנתאות

ניתן ליצור קשר עם בנק אדנים למשכנתאות בטלפון *8860, שהוא הגם המוקד של בנק מזרחי טפחות. בעלי משכנתא קיימת של בנק אדנים יכולים לפנות לשלוחה 4 ואז לשלוחה 3 ואז לקבל שירות מתאים בשבילם. מעבר לזה, ניתן לקבל במוקד שירות רחב בכל תחומי המשכנתאות כגון קבלת הצעה למשכנתא, מחזור משכנתא קיימת, בירורים או עדכונים לגבי בקשות למשכנתא, פניות לגבי תשלומי פיגורים של משכנתא ושאלות בנושאי ביטוח.

השילוב של בנק אדנים למשכנתאות לתוך מזרחי טפחות

אתר משכנתא גורו עובד עם בנק מזרחי טפחות, שלתוכו מוזג בנק אדנים למשכנתאות, באופן צמוד. יש לציין, כי למרות שהבנק עצמו כבר אינו קיים באופן עצמאי, הרי עובדים רבים של הבנק עובדים כיום בבנק מזרחי טפחות וגם תרבות השירות האישית והספציפית לכל לקוח בתחום המשכנתאות שולבה לתוך בנק מזרחי טפחות. אנו, באתר משכנתא גורו, נשמח לענות על שאלות שיש לך בנושא לקיחת משכנתאות מבנק מזרחי טפחות ונוכל להציע לך תנאים טובים יותר בגלל ההתקשרות שלנו עם הבנק.

לקיחת משכנתא היא עניין רציני ולכן כדאי לך לקבל את מרב המידע האפשרי לפני קבלת ההחלטה הסופית. אתר משכנתא גורו יוכל לסנן הצעות לא רלוונטיות ולחסוך לך זמן וכסף – כל זאת ללא שום עלות או התחייבות. אם אתה מעוניין לדעת עוד על משכנתאות של בנק אדנים לשעבר או משכנתאות בכלל, השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נדאג שיצור איתך קשר יועץ משכנתאות מהטובים שיש.  

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר