ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

מנותחי לב המעוניינים לרכוש דירה למגורים נדרשים מהבנקים לרכוש ביטוח משכנתא כתנאי מקדים לקבלת הכסף. כאשר אדם לאחר ניתוח לב פונה לחברות הביטוח בבקשה לרכישת ביטוח משכנתא המורכב מביטוח חיים וביטוח מבנה, הוא לרוב מקבל סירוב באופן גורף מכל החברות, ורק בסוף שנת 2017 המדינה החליטה לתקן את העוול, וביוזמת חברת הכנסת קארין אלהרר תוקן החוק לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. כעת, ניתן לרכוש ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב פתוח או ניתוח לב אחר.

למרות השינוי בחוק, בפועל יש עדיין חברות ביטוח המסרבות להציע ביטוח משכנתא לאחר ניתוח מעקפים או לאחר החלת מסתם, תיקון מסתם או ניתוח באבי העורקים. לכן, אם חברת ביטוח סירבה להציע לכם ביטוח משכנתא לאחר תיקון מסתם או ניתוח לב אחר – אתם יכולים לפנות ליועץ משכנתא או לדווח על כך לממונה על שוק ההון והביטוח היושב במשרד האוצר.

פתרונות אפשריים לרכישת ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב

חשוב להדגיש כי לאחר תיקון 17 בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות נקבע כי חברות הביטוח חייבות להציע ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב, בכפוף לתנאים שנקבעו. עד התיקון לחוק, חולי לב סורבו על ידי חברות הביטוח באופן גורף, ורבים מהם נאלצו לוותר על רכישת דירה למגורים בגלל אי יכולתם לרכוש ביטוח משכנתא לאחר ניתוח באבי העורקים או ניתוח לב פתוח.

הבנקים מעוניינים להגן על כספם, וללא ביטוח חיים משכנתא הם סירבו להציע את ההלוואה. יחד עם זאת, הבנקים רוצים לתת משכנתא לכל דורש, גם למנותחי לב וחולי לב, לכן במקרים מסוים ניתן להתגבר על המכשול באמצעות רכישת ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב ישירות מהבנק. אמנם, הפוליסה צפויה להיות יקרה יותר בהשוואה לביטוח משכנתא שרוכשים דרך אחת מחברות הביטוח, אך זהו פתרון אפשרי וכדאי לשקול אותו.

אפשרות נוספת לרכישת ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב פתוח היא לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית ומובילה המתמחה בביטוחי משכנתא. לסוכנות ביטוח יש לא מעט השפעה ומנופי לחץ על החברות הביטוח השונות, וסוכן פרטי יכול לשכנע את חברת הביטוח לספק למנותחי לב ביטוח חיים למשכנתא.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

הלוואה לדיור לאדם בעל מוגבליות מקצרות חיים

ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות

ביטוח משכנתא לאחר החלפת מסתם או ניתוח לב אחר

כאמור, יש מספר פתרונות לרכישת ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב, למשל רכישת ביטוח חיים למשכנתא ללא הצהרת בריאות. יש בנקים המוכנים לקבל את הפוליסה כתנאי מקדים למתן ההלוואה לרכישת דיור. פתרון נוסף שכדאי לבחון הוא לרכוש ביטוח תאונות אישיות, עדיף בשילוב של ביטוח מחלות קשות, ויש בנקים המוכנים לוותר על ביטוח חיים למשכנתא ולהסתפק בשני הביטוחים האחרים.

ניתן גם לרכוש ביטוח משכנתא רק לבן או לבת הזוג של מנותח הלב, יש בנקים המסתפקים בביטוח משכנתא רק לאחד מבני הזוג, וכדאי לבדוק זאת.

יש לציין כי ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב יקר יותר בהשוואה לביטוח משכנתא רגיל. כמו כן, התיקון לחוק לא מספק פתרון לכל החולים והמחלימים, לכן לעיתים יש למצוא פתרון יצירתי והמומחים של משכנתא גורו ישמחו לסייע לכם.

למידע נוסף ולשאלות בנושא ביטוח משכנתא לאחר ניתוח לב – השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר. המומחים של משכנתא גורו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם!    

Share on whatsapp