ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

ביטוח משכנתא מורכב מביטוח מבנה ומביטוח חיים, מטרתו להבטיח לבנקים למשכנתאות שערך הנכס יישמר במקרה של נזקים למבנה הדירה בגלל רעידת אדמה, פיצוץ, שריפה וכו', ובמקרה של מות הלווה הבנק יקבל את יתרת המשכנתא מחברת הביטוח. הבנקים דורשים מהלווים להציג ביטוח משכנתא כתנאי מקדים והכרחי לקבלת סכום ההלוואה לרכישת דירה, אך מרכיב ביטוח החיים בביטוח המשכנתא עשוי להיות בעייתי עבור חולים במחלות כרוניות, נכים ובעלי מוגבלות.

כדאי לדעת כי כאשר רוצים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא, חברות הביטוח דורשות מכם למלא הצהרת בריאות, ועל פי הצהרת הבריאות שבוחנת את מצבכם הרפואי חברת הביטוח מחליטה האם לבטח אתכם ובאילו תנאים. הליך זה ידוע בשם חיתום, ולא מעט אנשים בישראל לא עוברים את החיתום הנדרש על ידי חברות הביטוח, לכן הם אינם יכולים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא וכתוצאה מכך הם מקבלים סירוב להלוואה לדיור מהבנקים למשכנתאות.

הפתרון לבעיה זו הוא לרכוש ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות. למעשה, עליכם לרכוש ביטוח חיים המיועד לחולים וכך אינכם צריכים למלא הצהרה על מצבכם הבריאותי. הפוליסה יכולה לשמש אתכם כביטוח משכנתא מאחר ויש בנקים המסתפקים בביטוח זה, אך חשוב לציין כי הפרמיה גבוהה, יש חברות ביטוח שלא משווקות פוליסה ללא הצהרת בריאות, יש מגבלת סכום שניתן לקבל במקרה של פטירת הלווה, ואם הלווה נפטר בשנים הראשונות לתקופת הביטוח והמשכנתא כספי הפרמיה יוחזרו ואין אפשרות לקבל את סכום הביטוח.

ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות כחלופה לחיתום רפואי

חברות הביטוח השונות מחליטות האם לבטח אדם מסוים בביטוח חיים על פי הסיכוי להתרחשות מקרה מוות של המבוטח עד לסיום תקופת הביטוח, ובהתאם לרמת הסיכון הן גם קובעות את הפרמיה. חברות הביטוח קובעות את הסיכוי למקרי המוות לפי לוחות תמותה ואומדן תוחלת חיים, ובנוסף הן דורשות מילוי הצהרת בריאות, כלומר חיתום רפואי. אם המבוטח לא ממלא נכון את הצהרת הבריאות והוא מסתיר מידע או לא מדווח על מצב בריאותי התואם את המציאות, במקרה של מוות בטרם עת חברת הביטוח יכולה להתנער מתשלום הפיצוי מאחר והתגלו פרטים לא נכונים בהצהרת הבריאות, לכן אין להקל ראש בנושא.

אם חברת הביטוח מסרבת לבטח אתכם בביטוח משכנתא, גם הבנקים יסרבו לתת לכם משכנתא והחלום על דירה הולך ומתרחק. אין צורך לוותר על דירת מגורים ובעזרת המומחים שלנו ניתן למצוא פתרונות לבעיה, לדוגמה רכישת ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות. כמו כן, אם אתם בעלי מוגבלות, כדאי לבדוק האם אתם עומדים בתנאים שנקבעו בחוק שוויון הזדמנויות לאחר אישור הצעת התיקון לחוק בשנת 2018 לפיה אדם עם מוגבלות מקצרת חיים יוכל לרכוש ביטוח חיים למשכנתא לצורך רכישת דירה.

ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות נחשב לפתרון מעולה למי שנמצא באוכלוסיות סיכון כמו חולים כרוניים, בעלי מוגבלות ונכים, וגם אם חברת הביטוח סירבה לבטח אתכם בביטוח חיים למשכנתא המומחים שלנו במשכנתא גורו יכולים להציע פתרון לבעיה כדי לסייע לכם לקבל משכנתא ולרכוש דירה למגורים. השאירו פרטים בטופס שבאתר והמומחים של משכנתא גורו יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם להגשים את החלום!

 

 

Share on whatsapp