ביטוח משכנתא לחולי טרשת נפוצה

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

חולים בטרשת נפוצה המעוניינים לרכוש דירת מגורים מתקשים לקבל אישור מחברות הביטוח לרכישת ביטוח משכנתא לבעלי טרשת נפוצה. התופעה מוכרת בקרב חולי טרשת נפוצה וחברות הביטוח מערימות לא מעט קשיים על החולים, הן מעדיפות לא לשווק ביטוח חיים למשכנתא לחולי טרשת נפוצה מאחר וזו מחלה חשוכת מרפא המהווה גורם סיכון משמעותי עבורן.

כאשר אדם המאובחן כחולה בטרשת נפוצה מנסה לרכוש ביטוח משכנתא מחברת הביטוח הוא יתבקש למלא שאלון רפואי מקיף לצורך אבחון מצבו הרפואי. חברות הביטוח חוששות להציע ביטוח משכנתא לחולי טרשת נפוצה בגלל הסיכון הרב עבורן, לרוב הן דוחות את הבקשה למרות שבפועל הן חייבות על פי חוק להציע פוליסה, ואם הן יסכימו למכור פוליסת ביטוח חיים למשכנתא עבור חולה בטרשת נפוצה הן יציעו פוליסה יקרה עם החרגות רבות.

פוליסת ביטוח חיים למשכנתא עבור חולי טרשת נפוצה – מה הפתרון?

הבנקים דורשים מכל אדם המעוניין לקחת משכנתא כדי לקנות דירה או לבנות בית, לרכוש ביטוח משכנתא המורכב מביטוח מבנה וביטוח חיים, כתנאי מקדים לקבלת הכסף. חברות הביטוח נמנעות כמעט באופן גורף ממתן ביטוח חיים למשכנתא לחולי טרשת נפוצה מאחר ולטענתן הסיכון רב עבורן. כדי לתקן את העוול והעיוות שנוצר בשוק ועל מנת לאפשר גם לחולי טרשת נפוצה לרכוש דירה, המחוקק תיקן את חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ולפי תיקון 17 לחוק חברות הביטוח חייבות להציע פוליסה ייעודית לחולי טרשת נפוצה.

כדאי לדעת כי ביטוח חיים למשכנתא לבעלי טרשת נפוצה שונה מפוליסה רגילה המשווקת לאדם בריא, ההבדלים העיקריים הם:

  • ביטוח חיים למשכנתא לחולי טרשת נפוצה יקר יותר בהשוואה לביטוח חיים למשכנתא לאדם בריא. המדינה החליטה לסייע לחולים והיא מחזירה סכום של עד 300 ₪ בחודש לחולה הרוכש דירה למגורים.
  • הביטוח מכסה עד מחצית מסכום ההלוואה, ולא יותר מ-1,000,000 ₪.
  • הפוליסה הייעודית לחולי טרשת נפוצה אינה מכסה מחלות בשנתיים וחצי הראשונות לתקופת הביטוח, הביטוח מכסה בתקופה זו רק תאונות.

איך לרכוש ביטוח חיים למשכנתא לחולי טרשת נפוצה?

חולי טרשת נפוצה נמצאים בקבוצת סיכון משמעותית למוות ולאובדן כושר עבודה, לכן חברות הביטוח מעדיפות שלא לבטח אותם בביטוח חיים למשכנתא. אם מוצאים חברת ביטוח המוכנה למכור פוליסה לחולה טרשת נפוצה מגלים כי העלות מאוד גבוהה, אך הביטוח נחוץ לחולה ולמשפחתו, וגם הבנק דורש את הפוליסה כתנאי לקבלת המשכנתא.

לכן, חשוב לאתר חברה או סוכנות ביטוח המוכנות לבטח בביטוח חיים למשכנתא את חולי הטרשת הנפוצה. כדאי לפנות לסוכן ביטוח מיומן שמסוגל להפעיל לחץ על חברת הביטוח ולהשיג לחולה הטרשת הנפוצה את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר. כמו כן, ניתן לקחת משכנתא מבנקים המוכנים להתגמש ולהסתפק בביטוח חיים רק של לווה אחד, יש בנקים המוכנים לעיתים להסתפק בביטוח מחלות קשות בשילוב ביטוח תאונות.

למידע נוסף ולייעוץ בנושא ביטוח משכנתא לחולי טרשת נפוצה – השאירו פרטים בטופס למטה והמומחים של משכנתא גורו יחזרו אליכם בהקדם וסייעו לכם לרכוש את הפוליסה ולקבל משכנתא.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך:

ביטוח משכנתא לחולים

משכנתא לאדם בעל מוגבלות מקצרת חיים

 

 

Share on whatsapp