ביטוח משכנתא למושתל לבלב

במשך שנים רבות מושתלי לבלב, חולי כליות ומטופלי דיאליזה נאלצו לוותר על רכישת דירה מאחר ודרכם הייתה חסומה מלהשיג ביטוח חיים למשכנתא. הבנקים מציבים תנאי מקדים לקבלת משכנתא, וללא ביטוח משכנתא אין אפשרות לקבל הלוואה.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

לאחרונה המחוקק תיקן את חוק שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות כדי לתקן את העוול שנגרם לחולי כליות ולמושתלי לבלב, וכיום חברות הביטוח הנמנעות ממכירת ביטוח חיים למשכנתא למושתל לבלב חייבות להציע לו ביטוח חיים לאדם עם מוגבלות מקצרת חיים.

ביטוח חיים לאדם עם מוגבלות מקצרת חיים מאפשר גם למושתלי לבלב להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים בעזרת משכנתא מהבנק. עם זאת, חשוב להתייחס להבדלים בין ביטוח משכנתא רגיל לבין ביטוח חיים לאדם עם מוגבלות מקצרת חיים:

  • הביטוח יהיה בשווי מחצית סכום ההלוואה ולכל היותר 500,000 ₪.
  • בתקופה האכשרה (2.5 שנים) הפוליסה אינה מכסה מקרי מוות, לכן לא יתקבלו תגמולי ביטוח בגין פטירה במשך 2.5 שנים ממועד התחלת הביטוח.

כדאי לדעת כי המדינה מציעה סיוע כספי למי שרוכש ביטוח משכנתא לאדם עם מוגבלות מקצרת חיים, לכן אם רכשתם ביטוח משכנתא למושתל לב כדאי לנצל את הסיוע שיכול להגיע עד ל-300 ₪ בחודש.

ביטוח משכנתא לאחר השתלת לבלב – מהן האפשרויות?

השתלת לבלב נחשבת לפתרון הרפואי היעיל עבור חולים עם סוכרת נעורים סוג 1 וחולים הסובלים מחוסר ייצור אינסולין, כאשר המחלה פוגעת גם בעיניים, בכליות או במערכת העצבים. במקרים רבים מבצעים השתלת לבלב יחד עם ניתוח להשתלת כליה, ולאחר הניתוח יש להקפיד על תזונה מיוחדת ולהימנע מירידה בערכי הסוכר, אך רוב סיבוכי הסוכרת נעלמים לאחר הניתוח והגוף חוזר לאזן את רמת הסוכר באופן טבעי, ללא צורך בהזרקת אינסולין כל יום.

כאשר מושתלי לבלב פונים לחברות הביטוח כדי לרכוש ביטוח חיים משכנתא, הם מקבלים דחייה לבקשתם באופן גורף, למרות התיקון בחוק שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות. ניתן לדווח על חברת הביטוח לממונה על שוק ההון והביטוח במשרד האוצר, וכדאי לדעת כי אם חברת הביטוח מסרבת למכור ביטוח משכנתא למושתל לבלב, החוק מחייב אותה להציע ביטוח חיים לבעלי מוגבלות מקצרת חיים. מאחר וידוע כי חברות הביטוח נמנעות ממכירת ביטוח משכנתא לאחר השתלת לבלב כדאי למצוא פתרונות ישימים אחרים המאפשרים למושתל הלבלב לקבל משכנתא מהבנק.

הפתרונות האפשריים הם לרכוש ביטוח חיים למשכנתא דרך סוכנות מובילה שיכולה להפעיל לחץ על חברות הביטוח ולהשיג את הפוליסה המתאימה, אפשרות נוספת היא לאתר בנק שמוכן לוותר על ביטוח חיים למשכנתא עבור לווה אחד או להסתפק בביטוח מחלות קשות בלבד.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

ייעוץ למשכנתא חדשה

מחיר למשתכן

אם נתקלתם בקשיים לרכוש ביטוח משכנתא למושתל לבלב הנכם מוזמנים לפנות למומחים של משכנתא גורו. נשמח לסייע לכם להשיג ביטוח משכנתא ולקחת הלוואה לדיור בתנאים מעולים ובהתאמה ליכולת ההחזר ולמצבכם הבריאותי. השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

Share on whatsapp