איך עובד מכרז מחיר למשתכן?

תוכנית מחיר למשתכן נועדה להקל על מצוקתם של צעירים ומשפחות נוספות כדי לרכוש דירה ראשונה למגורים. במסגרת התוכנית אפשר להירשם לפרויקטים שונים ברחבי הארץ, להשתתף בהגרלה ולממש את הזכות כדי לרכוש דירה במחיר נמוך ממחירי השוק, רוכשי דירה בפריפריה זכאים למענק של 40,000 או 60,000 ₪ בהתאם לערך הקרקע.

מחיר למשתכן הכי משתלם עבורך

לאחר הרישום להגרלות יש להמתין לתוצאות ההגרלה, התוצאות מפורסמות באתר ונשלחת הודעה למשתתפים גם במייל.

שינוי מפת הדיור בישראל

קבלנים רבים בכל הארץ מעוניינים להשתתף בתוכנית מחיר למשתכן, כדי לקחת חלק פעיל בפרויקט עליהם למלא מכרז מחיר למשתכן. חשוב לדעת כי באמצעות מכרז דיור למשתכן יכול הקבלן לקבל הנחה משמעותית בערך הקרקע, כך לדוגמה בקרקעות לבנייה שערכן בין 50,000 ל-100,000 ₪ לדירה, היזם יכול לקבל הנחה בשיעור של 80% מערך הקרקע לכל דירה במסלול דיור למשתכן.

היזם חייב לבנות דירות בהתאם למפרט הטכני שהכין משרד השיכון והבינוי, התוכנית מיועדת לבנייה רוויה, כאשר כל בניין חייב להיות בן שתי קומות לפחות, ובו לפחות 6 דירות, ולפחות דירה אחת בכל קומה.

מכרז דיור למשתכן מציע הטבות משתלמות ליזמי בנייה, יש היענות גבוהה מצד קבלנים ויזמים והתוכנית החלה לשנות כבר את מפת פני הדיור בארץ, אלפי זוגות צעירים רכשו דירות במסגרת התוכנית בתנאים מועדפים ואטרקטיביים. נכון להיום יש כ-70 פרויקטים פתוחים שזכאים יכולים להירשם אליהם, יזמים המעוניינים להגיש הצעה ולהשתתף בתוכנית חייבים להשתתף במכרז המפורסם בחוברת המכרזים של משרד הבינוי השיכון.

צוות המומחים של משכנתא גורו עומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם. נשמח לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים מועדפים כדי להגשים חלום ולרכוש דירה למגורים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן או ישירות מקבלן או מבעל הנכס. אנו מסייעים מדי שנה לאלפי ישראלים לקבל משכנתא נוחה ובהתאמה אישית, נשמח להעניק לכם הצעה למשכנתא המתאימה לזוכים בתוכנית דיור למשתכן, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

לקריאה נוספת בנושא מחיר למשתכן:

 

תוצאות הגרלה מחיר למשתכן
דיור למשתכן- קריטיונים, תנאים, מידע ופרויקטים