ביטוח משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית חמורה

אנמיה אפלסטית היא מחלה קשה הפוגעת באופן משמעותי ברכיבי המערכת ההמטופויאטית שתפקידה לייצר רכיבי הדם. המחלה נגרמת מפגיעה במח העצם שאינו מייצר מספיק תאי דם הדרושים לתפקוד תקים של גוף האדם. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי כ-6 מתוך מימון ני אדם יחלה במהלך חייו באנמיה אפלסטית ראשונית, זו מחלה קשה וחמורה וקשה מאוד לרפא אותה.

המחלה הקשה יכולה להתפתח עקב סיבות מולדות או נרכשות, והסיבות העיקריות למחלה הנרכשת הן סיבוכים ותופעות לוואי של תרופות שונות, חשיפה לכימיקלים, חשיפה ממושכת לקרינה, זיהומי נגיפיים, מחלות אוטואימוניות, ובמקרים נדירים יחסית המחלה עלולה להתפתח בתקופת ההריון.

הטיפול באנמיה אפלסטית חמורה מבוסס לרוב על טיפול משולב הכולל תרופות, תמיכה ועירוי מנות דם וטסיות דם. במקרים מורכבים הרופא ימליץ על השתלת לשד עצם מתורם, בדרך כלל אח או אחות, וניתן לטפל במחלה גם באמצעות מדכאי מערכת החיסון וגורמי הגדילה. ללא טיפול נכון המוכוון לגורמי המחלה, החולים צפויים לתמותה תוך כשנה עד שנתיים.

הקושי לרכוש ביטוח משכנתא לולים באנמיה אפלסטית

זוג המעוניין לרכוש דירת מגורים בישראל חייב לקחת משכנתא גדולה מאחד הבנקים. הבנק מציב תנאים שונים כדי לקבל את ההלוואה לדיור, ואחד התנאים העיקריים הוא רכישת ביטוח משכנתא. הפוליסה מורכבת משני ביטוחים שונים – ביטוח מבנה וביטוח חיים. ביטוח משכנתא רוכשים בדרך כלל מחברות הביטוח, ויש לעבור הליך חיתום לאחר מילוי טופס הצהרת בריאות כתנאי לרכישת ביטוח חיים למשכנתא. אם חברת הביטוח מגלה בהצהרת הבריאות כי הלווה חולה באנמיה אפלסטית היא תסרב ברוב המקרים לבטח אותו.

במשך שנים רבות חברות הביטוח סירבו באופן גורף לבטח אנשים עם מחלות קשות כמו אנמיה אפלסטית חמורה, סרטן ועוד. כדי לתקן את העוול שנגרם לרבים באוכלוסייה, הכנסת אישרה את הצעת התיקון לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ועל פי ההצעה שאושרה הבנקים חייבים להציע משכנתא גם לחולים באנמיה אפלסטית, הסכום המירבי שנקבע הוא עד מיליון ₪. כמו כן, התיקון לחוק שוויון זכויות קובע כי חברות הביטוח חייבות לבטח בעלי מוגלות מקצרת חיים, הן חייבות להציע לחולים באנמיה אפלסטית ולחולים במחלות קשות אחרות פוליסה ייעודית ללא מילוי הצהרת בריאות.

ביטוח חיים משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית הוא מסלול ייעודי המאפשר לחולים לקחת משכנתא מהבנק ולרכוש דירה. עם זאת, זו פוליסה יקרה מאוד בהשוואה למחירי ביטוח המשכנתא הרגילים, לכן המדינה מציעה סבסוד עד 300 ₪ למבוטחים הרוכשים את הביטוח. כמו כן, בהצעת התיקון לחוק נקבע כי הפוליסה הייעודית לאנשים עם מוגבלות מקצרת חיים תכסה רק תאונות בשנתיים וחצי הראשונות לתקופת הביטוח, ולאחר מכן הפוליסה מכסה גם מחלות.

איך היועצים של משכנתא גורו יכולים לעזור לכם?

אם אתם חולים באנמיה אפלסטית חמורה וחברות הביטוח מסרבות להציע לכם ביטוח חיים למשכנתא, היועצים המנוסים של משכנתא גורו יכולים לעזור לכם במגוון דרכים. כך לדוגמה, יש אפשרות לרכוש ביטוח משכנתא דרך סוכנות גדולה המפעילה קשרים ולחץ על חברת ביטוח גדולה כדי לאשר את הפוליסה, ויש גם בנקים המוכנים לתת הלוואה כל עוד בן או בת הזוג רוכשים ביטוח חיים למשכנתא.

מעוניין בחיסכון של עד

100 אלף ש"ח

במשכנתא שלך?

יועץ משכנתא מומחה מטעמנו יעזור לך לחסוך בריביות המשכנתא

סמן את סכום המשכנתא שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
100,000
5,000,000
סכום נבחר 800,000 ש"ח

מה סוג השירות הנדרש?

ייעוץ למשכנתא חדשה
מחזור משכנתא קיימת
הלוואות על חשבון משכנתא
הלוואות לשיפוץ הבית
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לעסק
משכנתא לגיל הזהב
ביטוח משכנתא
ממשיכים למיקום בארץ

מהיכן אתה בארץ?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מצוין! ממשיכים

לקבלת ייעוץ מקצועי מהיועצים שלנו השאר פרטים

פגישת ייעוץ ראשונה חינם ללא עלות

הטבות לזוכים בפרוייקטים של מחיר למשתכן

*שרות מלא כרוך בתשלום

אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים להמשך התהליך

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו סכום ההון העצמי שלך?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת סכום ההון העצמי
3,000,000
0

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין(לא הוגבל אף פעם)
סורבתי בבנק למשכנתא
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
שבון מוגבל (בחמש שנים האחרונות)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון
עוד כמה פרטים קטנים

מה שווי הנכס שברצונך לרכוש?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
500,0000
400,000

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

באיזה שלב של לקיחת המשכנתא אתה נמצא?

מצאתי נכס ולפני חתימה על זכרון דברים
אחרי חתימה על זכרון דברים
אחרי חתימה על הסכם
זכאי לדירה במחיר למשתכן
אחר
שאלה אחרונה והעזרה עם המשכנתא בדרך

שלב אחרון וסיימנו!

חסר רק מייל לשלוח לך את ההצעה
כתובת מייל לא תקינה

האם אתה מעוניין בבדיקת תיק ביטוחי?

הבדיקה ללא עלות והתחייבות ויכולה לחסוך לך עלויות מיותרות.

כמו כן, חלק מהבנקים מוכנים לאשר משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית שלא מצליחים לרכוש ביטוח חיים בתמורה לרכישת ביטוח תאונות וביטוח מחלות קשות.

זקוקים לעזרה כדי לרכוש ביטוח משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית חמורה? אנא השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר המופיע למטה, והמומחים של משכנתא גורו יסייעו לכם לרכוש את הביטוח ולקבל משכנתא נוחה ובתנאים אטרקטיביים.

 

Share on whatsapp