ביטוח משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית חמורה

אנמיה אפלסטית היא מחלה קשה הפוגעת באופן משמעותי ברכיבי המערכת ההמטופויאטית שתפקידה לייצר רכיבי הדם. המחלה נגרמת מפגיעה במח העצם שאינו מייצר מספיק תאי דם הדרושים לתפקוד תקים של גוף האדם. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי כ-6 מתוך מימון ני אדם יחלה במהלך חייו באנמיה אפלסטית ראשונית, זו מחלה קשה וחמורה וקשה מאוד לרפא אותה.

המחלה הקשה יכולה להתפתח עקב סיבות מולדות או נרכשות, והסיבות העיקריות למחלה הנרכשת הן סיבוכים ותופעות לוואי של תרופות שונות, חשיפה לכימיקלים, חשיפה ממושכת לקרינה, זיהומי נגיפיים, מחלות אוטואימוניות, ובמקרים נדירים יחסית המחלה עלולה להתפתח בתקופת ההריון.

הטיפול באנמיה אפלסטית חמורה מבוסס לרוב על טיפול משולב הכולל תרופות, תמיכה ועירוי מנות דם וטסיות דם. במקרים מורכבים הרופא ימליץ על השתלת לשד עצם מתורם, בדרך כלל אח או אחות, וניתן לטפל במחלה גם באמצעות מדכאי מערכת החיסון וגורמי הגדילה. ללא טיפול נכון המוכוון לגורמי המחלה, החולים צפויים לתמותה תוך כשנה עד שנתיים.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

הקושי לרכוש ביטוח משכנתא לולים באנמיה אפלסטית

זוג המעוניין לרכוש דירת מגורים בישראל חייב לקחת משכנתא גדולה מאחד הבנקים. הבנק מציב תנאים שונים כדי לקבל את ההלוואה לדיור, ואחד התנאים העיקריים הוא רכישת ביטוח משכנתא. הפוליסה מורכבת משני ביטוחים שונים – ביטוח מבנה וביטוח חיים. ביטוח משכנתא רוכשים בדרך כלל מחברות הביטוח, ויש לעבור הליך חיתום לאחר מילוי טופס הצהרת בריאות כתנאי לרכישת ביטוח חיים למשכנתא. אם חברת הביטוח מגלה בהצהרת הבריאות כי הלווה חולה באנמיה אפלסטית היא תסרב ברוב המקרים לבטח אותו.

במשך שנים רבות חברות הביטוח סירבו באופן גורף לבטח אנשים עם מחלות קשות כמו אנמיה אפלסטית חמורה, סרטן ועוד. כדי לתקן את העוול שנגרם לרבים באוכלוסייה, הכנסת אישרה את הצעת התיקון לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ועל פי ההצעה שאושרה הבנקים חייבים להציע משכנתא גם לחולים באנמיה אפלסטית, הסכום המירבי שנקבע הוא עד מיליון ₪. כמו כן, התיקון לחוק שוויון זכויות קובע כי חברות הביטוח חייבות לבטח בעלי מוגלות מקצרת חיים, הן חייבות להציע לחולים באנמיה אפלסטית ולחולים במחלות קשות אחרות פוליסה ייעודית ללא מילוי הצהרת בריאות.

ביטוח חיים משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית הוא מסלול ייעודי המאפשר לחולים לקחת משכנתא מהבנק ולרכוש דירה. עם זאת, זו פוליסה יקרה מאוד בהשוואה למחירי ביטוח המשכנתא הרגילים, לכן המדינה מציעה סבסוד עד 300 ₪ למבוטחים הרוכשים את הביטוח. כמו כן, בהצעת התיקון לחוק נקבע כי הפוליסה הייעודית לאנשים עם מוגבלות מקצרת חיים תכסה רק תאונות בשנתיים וחצי הראשונות לתקופת הביטוח, ולאחר מכן הפוליסה מכסה גם מחלות.

איך היועצים של משכנתא גורו יכולים לעזור לכם?

אם אתם חולים באנמיה אפלסטית חמורה וחברות הביטוח מסרבות להציע לכם ביטוח חיים למשכנתא, היועצים המנוסים של משכנתא גורו יכולים לעזור לכם במגוון דרכים. כך לדוגמה, יש אפשרות לרכוש ביטוח משכנתא דרך סוכנות גדולה המפעילה קשרים ולחץ על חברת ביטוח גדולה כדי לאשר את הפוליסה, ויש גם בנקים המוכנים לתת הלוואה כל עוד בן או בת הזוג רוכשים ביטוח חיים למשכנתא.

כמו כן, חלק מהבנקים מוכנים לאשר משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית שלא מצליחים לרכוש ביטוח חיים בתמורה לרכישת ביטוח תאונות וביטוח מחלות קשות.

זקוקים לעזרה כדי לרכוש ביטוח משכנתא לחולים באנמיה אפלסטית חמורה? אנא השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר המופיע למטה, והמומחים של משכנתא גורו יסייעו לכם לרכוש את הביטוח ולקבל משכנתא נוחה ובתנאים אטרקטיביים.

 

Share on whatsapp