בנק אוצר החייל משכנתאות

בנק אוצר החייל הינו בנק ישראלי המעניק שירות פיננסי במגוון תחומים וביניהם גם תחום המשכנתאות. הבנק נמצא כיום תחת מסגרת על של קבוצת הבינלאומי, כך שיש לו אמנם סניפים משלו, אבל הלקוחות שלו יכולים גם לקבל שירות משכנתאות בכל אחד מהבנקים של הקבוצה (הבינלאומי, מסד, פאג”י, יובנק).

לוגו בנק אוצר החייל

צורת פעילות זו מאפשרת בעצם ללקוחות בנק אוצר החייל משכנתאות ליהנות מיתרון הגודל שקיים לקבוצת הבינלאומי שהיא בין הגופים הפיננסיים הגדולים בישראל וגם לקבל שירות אישי ומותאם יותר ללקוח בגלל הגודל היחסי הקטן של בנק אוצר החייל.

יצירת קשר עם בנק אוצר החייל משכנתאות

כאמור, שירות המשכנתאות של אוצר החייל מתבצע דרך הסניפים שלו אך הגוף המציע את המשכנתא הוא קבוצת הבינלאומי, מה שנותן ביטחון רב יותר ללווי המשכנתאות. ניתן לברר פרטים על בנק אוצר החייל משכנתא בטלפון 1-700-700-185.

בנוסף לכך, ניתן כמובן לבקר במגוון הסניפים של בנק אוצר החייל הפרוסים ברחבי הארץ. כדי למצוא את הסניף הקרוב לביתכם, יש להיכנס לאתר הבנק, לסמן את אופציית דלפק המשכנתאות והעיר המבוקשת.

היועצים של אתר משכנתא גורו ישמחו לעזור לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך ללא כל התחייבות. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר