ביטוח משכנתא לחולי פרקינסון

פרקינסון היא מחלה נוירולוגית קשה והדרגתית הפוגעת בתנועות הגוף, עקב ירידה בייצור הדופמין במוח. תסמיני המחלה מתפתחים בהדרגה ועם הזמן הם גורמים למגבלות תפקודיות קשות. למרבה הצער אין עדיין תרופה או טיפול רפואי למחלת הפרקינסון, לכן אין ריפוי קיים, אך ניתן לשפר את מצבו של החולה ולהביא לשיפור משמעותי בתסמיני המחלה באמצעות תרופות ייעודיות.

כמה מגיע לכם לחסוך בביטוח המשכנתא? בואו נבדוק!
השאלון הבא יחשב כמה חיסכון מגיע לכם, ללא עלות ובתוך פחות מדקה.

{{dataForm.name}}
{{validName}}
גיל נבחר: {{dataForm.age}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי את תנאי השימוש והפרטיות ואני מסכים להם,
וכי פרטיי ישמש לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים, לרבות בנוגע לתוכניות ביטוח או מוצרים פנסיוניים.

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

{{errorTerms}}

כבר בשלב הבא מחכות לך תוצאת הבדיקה הראשונית.
תרצה לקבל גם דו"ח מסכם של הביטוחים שלך עם המלצות נוספות להוזלה?
הדו"ח מתקבל באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון משרד האוצר, השירות ניתן ללא עלות.
אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה:

{{ssnError}}

(המידע נועד לבדיקת ואיתור הביטוחים הקיימים באתר "הר הביטוח", או לשם בניית הצעה לביטוח חדש מותאם אישית למבוטח, לעולם לא נעשה שימוש לרעה במידע זה)

זכאותך לחיסכון בביטוח המשכנתא גבוהה!

על סמך המידע שהזנת בשאלון, ועל בסיס הניתוח שלי – מסתמן כי זכאותך להשגת חיסכון מקסימאלי בפוליסת ביטוח המשכנתא נמצאת בסבירות גבוהה מאוד.

ייתכן ונצליח לחסוך עבורך עשרות אלפי שקלים במצטבר בהוצאה עבור ביטוח המשכנתא באמצעות:

  1. התאמת הצעה הביטוח לצרכייך האישיים, ולנתונים העדכניים של העסקה – שווי הנכס, גובה ההלוואה, מינך, גילך וסטטוס העישון שלך.
  2. מחזור המשכנתא אחת לתקופה והקטנת יתרת ההלוואה.
  3. השוואת מחירים בין חברות הביטוח.
  4. מיקוח מול הבנקים וחברות הביטוח להוזלה מיידית.
  5. בדיקת שאר הביטוחים עבורך ועבור משפחתך כדי לבחון הוזלה באפיקים נוספים.

בשעות הקרובות סוכן ביטוח מוסמך ובעל רישיון פנסיוני ייצור איתך קשר ויסייע באפיון של הפוליסה החסכונית ביותר עבורך.

קושי לרכוש ביטוח חיים למשכנתא לחולי פרקינסון

חולי פרקינסון המעוניינים לרכוש דירת מגורים או לבנות בית נאלצים להתמודד עם בעיה מורכבת מאחר וחברות הביטוח מסרבות באופן גורף לשווק לחולים ביטוח חיים למשכנתא. ללא אפשרות לרכוש ביטוח חיים למשכנתא הבנקים ברוב המקרים מסרבים לתת משכנתא לחולה פרקינסון, הביטוח הוא תנאי מקדים לקבלת ההלוואה לרכישת דירה או לבניית בית, לכן נוצר מצב בו חולי פרקינסון לא מסוגלים לקבל משכנתא ולרכוש דירת מגורים.

לאחרונה, הכנסת אישרה את הצעת התיקון לחוק שוויון הזדמנויות לאנשים בעלי מוגבלות, הצעת התיקון ביוזמת חברת הכנסת קארין אלהרר זכתה לתמיכה במשכן וכעת תוקן העוול שנגרם לחולים במחלות קשות, כולל פרקינסון. יחד עם זאת, חברות הביטוח שחייבות לאחר אישור הצעת התיקון לחוק לשווק ביטוח חיים למשכנתא במסלול ייעודי לחולים במחלות כרוניות, מעדיפות להתעלם מהחוק שלא נאכף ולהימנע מהפוליסה.

ניתן להתלונן למפקח על הביטוח במשרד האוצר, אך ברוב המקרים מוצאים פתרון חליפי לבעיה המוכרת בענף הביטוח, ובעזרת המומחים של משכנתא גורו ניתן לקבל משכנתא מהבנק בדרכים מעט יצירתיות.

הפתרונות האפשריים לקבל המשכנתא מהבנק הם:

  • רכישת ביטוח חיים למשכנתא ללא מילוי הצהרת בריאות, למעשה זו היוזמה של ח"כ קארין אלהרר, ולאחר תיקון חוק שוויון הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות חברות הביטוח המסרבות למכור ביטוח חיים רגיל לחולה פרקינסון חייבות להציע לחולה מסלול ייעודי ללא הצהרת בריאות. החיסרון העיקרי בפתרון זה הוא העלות הגבוהה של הפוליסה, ובנוסף במשך כשלוש שנים הביטוח לא מכסה מוות ממחלות. כמו כן, סכום הביטוח המרבי הוא עד 500,000 ₪ ויש להוכיח תוחלת חיים ארוכה מחמש שנים.
  • לקיחת משכנתא מבנק המאפשר ביטוח חיים רק על שם בן או בת זוג של החולה. זו אופציה משתלמת לחולי פרקינסון, אך רק חלק מהבנקים מציעים אפשרות זו. הבנקים יאפשרו לכם לקבל משכנתא רק אם לבן או לבת הזוג שלכם יש הכנסה גבוהה ויכולת להחזיר את ההלוואה לבד.
  • רכישת ביטוח מחלות קשות וביטוח תאונות כחלופה לביטוח חיים משכנתא. חלק מהבנקים מוכנים להתגמש ולאפשר לחולי פרקינסון לקבל את ההלוואה בתמורה לרכישת ביטוח מחלות וביטוח תאונות.

בנוסף, יש אפשרות לפנות לסוכנות ביטוח מקצועית ובעלת קשרים טובים בחברות הביטוח, הסוכנות יכולה להפעיל לחץ על חברת הביטוח ולהשיג עבורכם את הפוליסה שתאפשר לכם לקחת משכנתא מהבנק ולרכוש דירה.

אם אתם מתקשים לרכוש ביטוח משכנתא לחולי פרקינסון אנחנו נשמח לסייע לכם. המומחים של משכנתא גורו מכירים את כל הפתרונות האפשריים וילוו אתכם עד רכישת הביטוח וקבלת המשכנתא. השאירו פרטים ליצירת קשר כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.

 

לנושאים נוספים שאולי יעניינו אותך: לקיחת משכנתא ללא ביטוח חיים

ביטוח משכנתא לבעלי מוגבליות מקצרות חיים

 

 

Share on whatsapp