בנק ירושלים למשכנתא

בנק ירושלים הוא בנק ישראלי שעוסק במגוון שירותים פיננסיים לציבור שאחד מהם הוא תחום המשכנתאות. בנק ירושלים למשכנתאות מייחד את עצמו כבנק קטן עם שירות אישי וגמישות כלפי הלקוחות שלו, מה שמאפשר לו להציע משכנתאות בבנק ירושלים במחיר אטרקטיבי יותר לעומת הבנקים הגדולים.

בנק ירושלים

משכנתאות בבנק ירושלים

הבנק מציע מגוון משכנתאות ללקוחות שלו ושל הבנקים האחרים המעוניינים לקחת משכנתא דרכו. בין השאר קיימים בו מסלולים של משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה, משכנתא צמודה בריבית משתנה, הלוואות משכנתא במטבע חוץ, הלוואת משכנתא בהחזר חודשי קבוע ועוד. ריבית משכנתא בבנק ירושלים משתנה בהתאם למסלול אך ככלל היא נחשבת אטרקטיבית כי בבנק מנסים כיום למשוך לקוחות מהבנקים הגדולים.

בנק ירושלים למשכנתאות סניפים

ניתן להגיע לסניפים של בנק ירושלים ברחבי הארץ כדי לקבל שירות ומענה לגבי שאלות משכנתא או להגיש בקשה לאישור עקרוני למשכנתא. את רשימת הסניפים ניתן למצוא בעמוד זה באתר הבנק. בנק ירושלים משכנתאות זמין גם בטלפון, כאשר הטלפון של מוקד השירות מאויש על ידי נציגים שישמחו להפנות אתכם ליועצי המשכנתאות של בנק ירושלים משכנתאות.

בנק ירושלים למשכנתאות טלפון

הטלפון של מוקד השירות הוא 5727* והוא פעיל בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:00 ובימי ן' וערבי חג בשעות 08:30-13:00. אל תהססו לפנות ולברר על ההצעות הקיימות של הבנק לצורך החלטה נכונה יותר לגבי המשכנתא שלכם.

יועצי משכנתא גורו ישמחו לסייע לך לקבל את המשכנתא הטובה ביותר עבורך. השאר את הפרטים שלך מטה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר