הצהרת נגישות

אתר זה מופעל על ידי בלו ג'ירף מדיה.

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני ומותאם אישית לכל הגולשים, לרבות גולשים עם מוגבלות כלשהי. לשם כך אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר והנכסים הדיגיטליים שלנו על מנת לאפשר זמינות רבה יותר עבור אנשים עם צרכים מיוחדים הנובעים בין השאר קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, וכיו"ב.

 

רמת הנגישות

לשם הנגשת האתר לציבור רחב ככל האפשר מצוי באתר, בכל אחד מדפיו, תפריט נגישות המאפשר לגולשים לשנות את גודל הפונטים והטקסט, הגדלת ניגודיות צבעים, שינוי רקע, שינוי פונטים, הדגשת קישורים וכיו"ב.

התאמות הנגישות בוצעו בהתאם דרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013 ברמת AA וכן, מיישם את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

האתר פועל באופן תקין בדפדפנים הפופולאריים הנוכחיים, במגוון מסכים ורזולוציות (מותאם הן למחשבים נייחים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים סלולאריים), תוך שאמצעי הניווט באתר פשוטים וברורים, תכני האתר נכתבו ונכתבים בשפה ברורה ונעשה ניסיון לעשות שימוש בפונטים קריאים ומבלי שנעשה שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

החרגות

חשוב לציין כי למרות כל המאמצים הנעשים על ידנו, ייתכן ויתגלו חלקים שלא הונגשו כראוי או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי מתאים לצורך הנגשתם. בנוסף, ייתכן ובמודעות חיצוניות, אשר הוכנסו על ידי בעלי עסקים המפרסמים באתר, ההנגשה לא תהיה שלמה או מספקת. כחלק ממחויבותנו לקהילה, נשמח לקבל משוב והצעות לשיפור.

 

נגישות פיסית

אין לאתר סניף הפתוח או המונגש לקהל הרחב. כלל השירותים הניתנים באתר בהתאם לתנאי השימוש, הם דיגיטאליים בלבד.

 

רכז הנגישות

רכז הנגישות מטעמנו הוא ירין שעשוע.

ככל ומצאתם טעות, תקלה או חלק שאינו נגיש דיו, הינכם מוזמנים ליצור עם רכז הנגישות קשר בטלפון: 0774706306 | בדוא"ל [email protected] . בכל פניה שכזו, אנא פרטו את מהות התקלה והפעולה שניסיתם לבצע, גרסת הדפדפן ומערכת ההפעלה וכן כל פרט מידע רלוונטי שיכול יהיה לסייע בפתרון התקלה.

 

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 12.12.2023.