לוח סילוקין

לקיחת משכנתא היא החלטה חשובה מכיוון שהיא מהווה התחייבות לזמן ארוך ועליכם לזכור, כי התקציב שלכם יהיה מושפע מההחלטה שתעשו למשך שנים רבות. בגלל כך, יש לתכנן טוב מאד את העתיד הכלכלי שלכם לפני ההחלטה ולברר על האפשרויות העומדות בפניכם לגבי תשלומי המשכנתא. בכתבה זו, נראה כיצד בניית לוח סילוקין משכנתא ושימוש במחשבון לוח סילוקין יכולים לעזור לכם לקבל החלטה נכונה יותר.

קבלת כסף מההורים לקניית דירה

שני סוגים של משכנתא וההפרש בלוח סילוקין

ישנם שני סוגים של תשלומי משכנתא: תשלום בשיטת שפיצר ותשלום עם קרן קבועה. תשלומי שפיצר הם נפוצים יותר בקרב הבנקים בישראל וגם נוחים יותר ללווים מכיוון שמדובר בתשלומים שווים כל חודש. מצד שני, אם תחשבו בעזרת מחשבון לוח סילוקין שפיצר ותשוו עם התשלומים של קרן קבועה, תראו שתשלומים של קרן קבועה כוללים בתוכם פחות תשלומי ריבית ולכן הסכום הכולל יהיה נמוך יותר.

היתרונות של מחשבון לוח סילוקין         

מחשבון לוח סילוקין להלוואה הוא פתרון פשוט ונוח לחישוב הסכום בפועל של תשלומים חודשיים לפירעון ההלוואה או המשכנתא. בחוברות הבנקאיות תמיד מקבלים את שיעורי הריבית האטרקטיביים ביותר על הלוואות, אך על כמה מדובר במציאות? לפני שאתה לוקח משכנתא, אתה צריך לעבור על ההצעות הריאליות ולא כאלה שיכשילו אותך בעתיד.

שימוש במחשבון יעזור לך לחשב את שיעור הריבית האפקטיבית – אותו האחוז שלוקח בחשבון את כל התשלומים החודשיים על ההלוואה או המשכנתא. מחשבון לוח סילוקין משכנתא יעזור לך להבין את הדקויות של החישובים הבנקאיים ולתכנן תכנית פירעון. תוכל, בין השאר, לבדוק איזה סוג של תשלומים מתאים לך יותר, תשלומי שפיצר או תשלומים קבועים ולנתח כיצד משתנים התשלומים החודשיים שלך כאשר אתה בוחר בין מסלולי משכנתא שונים.

אם אתה חושב על נטילת הלוואה או על לקיחת משכנתא, מחשבון משכנתא ושימוש בלוח סילוקין יעזרו לך לתכנן את ההחזר שלהן בצורה טובה יותר ולהימנע מאי נעימויות בעתיד. אנו, באתר משכנתא גורו, יכולים להמליץ לך על מגוון של כלים מתקדמים לצורך חישוב לוח הסילוקין. השאר את הפרטים שלך כאן ואנו נדאג לחזור אליך עם כל האינפורמציה בהקדם האפשרי.