הגרלות מחיר למשתכן

פרויקט הדגל של שר האוצר כחלון ומשרד הבינוי והשיכון נקרא מחיר למשתכן. במסגרת הפרויקט משווקות קרקעות לבנייה ביישובים שונים לקבלנים הזוכים במכרז ונבחרים לפי מחיר בנוי של מ"ר של דירה במחיר הזול ביותר, בהתאם למפרט טכני אשר נקבע מראש על ידי משרד הבינוי והשיכון. כדי להשתתף בהגרלות יש להוציא תעודת זכאות ולאחר קבלת האישור, ניתן לגלוש אל אתר הגרלות מחיר למשתכן ולהירשם בהגרלות השונות, בהתאם להעדפות של המשתתף ותנאי הזכאות.

זוג צעיר זכה בהגרלה למחיר למשתכן

הרשמה להגרלה מחיר למשתכן

משרד הבינוי והשיכון בשיתוף משרד האוצר הקים את אתר ההגרלות של מחיר למשתכן על מנת לאפשר לזכאים להשתתף בהגרלות השונות וכדי לקבל מידע רלוונטי בנושא. אתר הגרלות משרד השיכון כולל מידע חשוב למשתתפים בתכנית, לרבות מידע על תהליך ההשתתפות בהגרלות הפתוחות, הרשמה להגרלות, תוצאות ההגרלות וכיוצא בזה.

התוצאות של הגרלות משרד השיכון בתכנית מחיר למשתכן מפורסמות באתר באופן אנונימי, הזוכים בהגרלות מקבלים גם הודעת טקסט או דואר אלקטרוני. ההגרלה מתקיימת תחת פיקוח רואה חשבון ובנוכחות נציגי ועדת ההגרלות, ללא מגע יד אדם, באמצעות תוכנה ייעודית ומתקדמת.

איזה מידע ניתן לקבל דרך מחיר למשתכן – אתר ההגרלות?

ייעודו של אתר ההגרלות החדש של מחיר למשתכן הוא לתת מענה לכל אותם משתתפים, יזמים, קבלנים ומתעניינים בפרויקט המשמעותי ביותר של היצע נדל״ן כיום. בתוך האתר, ניתן למצוא מידע מגוון מאד על תכנית המחיר למשתכן, לקבל לוח זמנים של ההגרלות הבאות, ליצור דיאלוג מול משרד האוצר ומשרד השיכון שמובילים את התכנית ועוד.

כל אדם שנכנס לאתר יכול לקבל פירוט מלא של תקנון הפרויקט, לקרוא על הקריטריונים שבהם יש לעמוד כדי לקבל זכאות להשתתפות, לעבור על מפרט הדירות והסטנדרט שבהם מחויבים הקבלנים לעמוד וגם ליצור קשר עם שירות הלקוחות.

מטרתו של פורטל משכנתא גורו הוא להתאים את מסלול ההלוואה האופטימאלי עבור רוכשי נדל״ן מבין ההצעות למשכנתא שמציעים המוסדות הפיננסיים בישראל (בין אם מדובר על בנקים למשכנתאות או על חברות אשראי מחוץ לבנקים). לקוחות פוטנציאליים אלה, שבמקרים רבים מעוניינים לרכוש דירה באמצעות הלוואת משכנתא, אינם מכירים פעמים רבות את השוק בצורה מספקת ויכולים לבחור באפיקים יקרים.

השירות בפורטל מבטיח כי הלקוחות יקבלו ייעוץ חיוני לגבי מושגים רלוונטיים כמו אתר למשתכן, מחיר מטרה של אתר ההגרלות, מחיר למשתכן בתוך אתר חדש וכך יעשו את ההחלטה הטובה ביותר בעת ביצוע העסקה הסופית.

אתר ההגרלות של המחיר למשתכן

אתר ההגרלות של מחיר למשתכן תוכנן בקפידה על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, האתר המקוון מאפשר לבעלי אישור זכאות להשתתף בהגרלות הפתוחות לפי בחירתם. ניתן להירשם להגרלה אחת או יותר. עם זאת, חשוב לדעת כי זכייה בהגרלה מסוימת מבטלת באופן אוטומטי את ההשתתפות בהגרלות אחרות, לכן יש לשקול היטב לאיזה הגרלות נרשמים באתר הגרלות משרד השיכון ומחיר למשתכן.

הרשמה להגרלת מחיר למשתכן 

כדי להשתתף בהגרלות באמצעות אתר ההגרלות של משרד השיכון יש להוציא אישור זכאות דרך אחת מחברות ההרשמה – עמידר, אלונים או מילגם. אפשר להוציא את אישור הזכאות באופן מקוון, במידת הצורך ואם צריך לספק מסמכים שונים, יש לתאם פגישה במשרד של אחת מחברות ההרשמה. מי שיש ברשותו אישור זכאות לפרויקט מחיר למשתכן במתכונת הישנה אינו נדרש להוציא אישור חדש, הוא יכול להשתתף בהגרלות השונות באתר, בפרויקטים של מחיר למשתכן ובפרויקטים של מחיר מטרה. במסגרת מחיר מטרה הגרלה נערכת רק לבעלי זכאות מתאימה.

באתר מחיר למשתכן הגרלות פתוחות וסגורות, ניתן להירשם רק להגרלות המסומנות בירוק. הכניסה לאתר הגרלה דיור למשתכן אפשרית רק לבעלי האישור, יש להקליד תעודת זהות וסיסמה שמקבלים במייל יחד עם אישור הזכאות. את הסיסמה הראשונית יש להחליף לאחר הכניסה הראשונה לאתר הגרלות מחיר למשתכן.

המתנה לתוצאת הגרלות מחיר למשתכן

לאחר עיון בהגרלות הפתוחות ניתן להשתתף במספר הגרלות במקביל, לאחר סגירת ההרשמה להגרלה, נערכת תוך 10 ימים הגרלה במשרד הבינוי והשיכון כדי לקבל תור לבחירת דירה בפרויקט. תוצאות ההגרלה נשלחות תוך זמן קצר בדואר אלקטרוני, מי שמעוניין יכול לקבל את ההודעה גם באמצעות הודעת טקסט לנייד (SMS).

לאחר קבלת הודעה על זכייה בהגרלה חשוב לבדוק אפשרויות לקבלת מימון לרכישת הדירה. בשלב זה כדאי לפנות לבנקים על מנת לבדוק זכאות למשכנתא ולקבל אישור עקרוני. ראוי לציין כי רוכשי דירות במסגרת פרויקט מחיר למשתכן או מחיר מטרה זכאים למשכנתא במימון גבוה מאחר וההלוואה מחושבת על בסיס שווי הדירה במחירי השוק ולא לפי מחיר הדירה בפועל שיש לשלם לקבלן.

הזוכים מקבלים פנייה מהקבלן כדי להשתתף בכנס מיוחד בו עליהם לבחור דירה בבניין בהתאם לסדר העולה של תוצאות הזכייה, ועל פי מלאי הדירות הקיים. כלומר, מי שזכה במסגרת הגרלות מחיר למשתכן במקום הראשון יוזמן לבחור דירה ראשון לפני כל שאר הזוכים, לרשותו 45 דקות לבחירה הדירה.

למידע נוסף בנושא אתר הגרלות מחיר למשתכן ולקבלת סיוע בבחירת משכנתא מותאמת אישית, אנא השאירו פרטים באתר. צוות יועצי המשכנתאות שלנו יחזור אליכם בהקדם ונשמח לסייע לכם לקחת משכנתא בתנאים נוחים ובהתאמה אישית ליכולת ההחזר שלכם.