בנק איגוד למשכנתאות

בנק אגוד הוא הוקם בשנת 1951 וכיום הוא הבנק השישי בגודלו בישראל. הבנק עוסק במגוון תחומים כגון אשראי, שוק ההון ומט”ח, בנקאות עסקית, בנקאות פרטית, ייעוץ פנסיוני וגם תחום המשכנתאות. יתרונו של הבנק כרוך בכך, שהוא אינו מנסה לסמן את עצמו כשווה לבנקים הגדולים בישראל אלא מחפש את היתרונות שיש לו כבנק קטן יותר, אך גמיש יותר והמתבסס על שירות אישי וספציפי יותר ללקוחות שלו.

זוג צעירים חותמים על משכנתא, האם כדאי להם?

למה לקחת משכנתא בבנק אגוד

בנק אגוד למשכנתאות מציע מגוון של מסלולי משכנתא מבנק אגוד ללקוחות הפוטנציאליים שלו בהתאם ליכולת ההחזר והצרכים הייחודיים שלהם. בין היתר ישנה אפשרות של מסלול משכנתאות לזכאים, משכנתא לא צמודה בריבית קבועה, משכנתא צמודה בריבית משתנה, משכנתא לא צמודה בריבית קבועה, משכנתא בריבית משתנה על בסיס המק”מ ועוד.

יש לציין, כי בגלל הקוטן היחסי של הבנק, הוא מנסה בשנים האחרונות להיכנס בצורה אגרסיבית למדי לשוק המשכנתאות ולמשוך לקוחות מהבנקים הגדולים. זה מהווה, כמובן, הזדמנות מצוינת לקבלת הצעות משכנתא אטרקטיביות יחסית להצעות מבנקים אחרים.

דרכים ליצירת קשר עם בנק אגוד למשכנתאות

ניתן ליצור קשר טלפוני עם כל נציגי המשכנתאות בסניפי בנק אגוד. יועצי המשכנתאות של בנק אגוד מתמצאים בתחום ועוסקים בכך שנים רבות אבל, עם זאת, מומלץ גם לעשות סקר שוק ולהגיע לפגישה בבנק עם ידע מוקדם על המתרחש בתחום המשכנתאות. ככל שתבררו ותדעו יותר, כך תחסכו לעצמכם זמן ותוכלו להתמקח על התנאים הטובים ביותר בשבילכם.

בנוסף ניתן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני של בנק אגוד בטלפון 1700-700-017 ולקבל מידע נוסף על בנק אגוד ומשכנתא שמעניינת אתכם. את מוקד המכירות של בנק אגוד ניתן להשיג בטלפון *3210.

שירותים נוספים של בנק איגוד למשכנתאות

בנק אגוד מספק גם שירותים נוספים בתחום המשכנתאות, לדוגמא ביטוח משכנתא. כידוע, לאחר לקיחת המשכנתא הלווה מחויב לבטח את הנכס מפני נזקים אפשריים וגם לעשות ביטוח חיים. כל זאת כדי למזער סיכונים שהמשכנתא לא תוחזר במלואה או שמא הנכס המשועבד לבנק יאבד מערכו. במידה ואתם מעוניינים לעשות ביטוח משכנתא דרך הבנק, יש לכם אפשרות לעשות זאת דרך סוכנות הביטוח “אגודים” שנמצאת בבעלות הבנק.

ניתן למצוא באתר של בנק אגוד למשכנתאות גם מידע רב לגבי המשכנתא הקיימת שלכם, כגון איך לפעול במקרה ואתם מעוניינים לעשות מחזור של משכנתא, כיצד לעשות פירעון מוקדם ובמה זה כרוך ללווים והדרישות הבנקאיות.

אם אתה מעוניין לדעת עוד פרטים על לקיחת משכנתא אנו ממליצים לך לפנות אלינו, לאתר משכנתא גורו. נוכל להציע לך תנאים טובים יותר ומותאמים בדיוק בשבילך. השאר את הפרטים שלך בעמוד זה ואנחנו נדאג שהנציגים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

בפנייה בטופס הינכם פונים לחברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בישראל
אשר תדאג לכם למשכנתא הזולה ביותר

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר