אודות משכנתא גורו

כיום כבר כולם יודעים שידע = כוח, בעיקר בתחומים משמעותיים בעלי השפעה על המשך חיינו.

אחד הנושאים המרכזיים שללא ספק משפיעים עלינו הם לקיחת משכנתא.

איך נולד לו הגורו?

אני זוכר את השיחות בין אבי ואמי על המעבר מדירת 2 חדרים לבית פרטי גדול יותר המאפשר מגורים ראויים ל-5 נפשות + כלב, מעבר שלקח עשר שנים! כי הורי חששו לקחת משכנתא, חששו ואף נחרדו מ"חתונה קתולית" עם הבנק, וכמובן מהפחד לאבד את כל מה שהם עבדו כל כך קשה להשיג בחיים.

עם הזמן כשגדלתי, הבנתי שהפחד נבע בעיקר מחוסר ידע והשכלה פיננסית, ולכן החלטתי ללמוד ולהשקיע בתחום הזה, כדי שאני ומשפחתי העתידית (שתודה לאל כיום גדלה ומתרחבת) נוכל לשפר את תנאי המגורים שלנו ולחיות בבית שמתאים לנו.

בזכות הידע הזה, בגיל 32 כבר בניתי בית מאושר ויציבות כלכלית שמאפשרת לי ולמשפחתי לשמור על רמת החיים שאנחנו בחרנו, ולא אחת שהוכתבה לנו מכורח המציאות. לכן החלטתי לחלוק את הידע ולעזור לאנשים נוספים לעבור את המשוכה לא רק של לקיחת משכנתא, אלא של חיים איתה! אותם חיים כמו שהיינו רגילים לפני.

אתם שואלים איך זה אפשרי?

אני אסביר במשפט אחד – קבלת החלטה בוגרת, אחראית ומושכלת.

בדיוק בשביל זה הקמתי את משכנתא גורו:

  1. כדי לעזור לאחרים להבין את עולם המשכנתאות – מושגים בסיסיים, התפתחויות ושינויים בתחום.
  2. כדי לנסות להראות איך דברים מתנהלים בתוך הבנקים – מהם השיקולים שעומדים בפני הבנק לפני מתן משכנתא או דחייה והכי חשוב, עד כמה הם יהיו מוכנים להתפשר..
  3. והנושא החשוב ביותר מבחינתי – כדי להראות שאין צורך לעבור את זה לבד ואפילו לא רצוי.

בזכות שימוש במידע שבאתר  – תוכלו להרוויח ידע חשוב שיעזור לכם לקבל החלטה מושכלת, לחסוך זמן – בחיפוש, בחקר ובמציאת תשובות ופתרונות ולחסוך בכסף – טיפים ועצות שיוכלו לעזור לכם להבין את עולם המשכנתאות טוב יותר ובכך להשיג חיסכון משמעותי בריביות ובהחזרים.

איך בנוי האתר שלי?

במשכנתא גורו תוכלו למצוא:

  • מדריכי משכנתא – פוסטים ממוקדים המסודרים בסדר לוגי ומראים צעד אחרי צעד איך לוקחים משכנתא בצורה נכונה.
  • כל מה שחם בתחום המשכנתא – אני מעלה באופן תדיר מאמרים לאתר שמדברים על כל עולם המשכנתא – מה עושים מסורבים? מי יכול לקחת משכנתא? מתי כדאי לקחת יועץ? איך לבחור ביועץ משכנתא טוב? ועוד.
  • השוואת הצעות ליועצי משכנתא מומחים ומוסמכים – תוכלו לקבל בחינם וכמובן ללא התחייבות הצעות מעד 2 יועצי משכנתא שבחרתי בקפידה ובהתאם למאפיינים האישיים שלכם.
  • השוואת הצעות לביטוח משכנתא – תוכלו לקבל בחינם וללא התחייבות הצעות ממספר חברות ביטוח למשכנתא – כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ולחסוך גם כאן.
  • מחשבונים – במשכנתא גורו תמצאו מחשבוני משכנתא מתקדמים שבאמצעותם תוכלו לראות בדיוק מה יהיה ההחזר החודשי שלכם בהתאם להצעות המשכנתא שתקבלו.
  • מילון מונחים – שמסביר בקצרה על כל מושגי המשכנתא.

ולסיום, אתם שואלים; מי זה משכנתא גורו?, הגורו זה אני, נעים מאוד! כפי שהבנתם מהקריאה, אני חי, נושם ועוסק 24/7 בתחום המשכנתאות – גם הבנקאיות וגם החוץ בנקאיות, אני אומן במציאת הפתרון הנכון ביותר, בתפירת חליפה על פי מידה בהתאם למאפיינים הפיננסים של כל אחד ואחת.

איך אני עושה את זה? באמצעות הידע שצברתי וכמובן יחד עם נבחרת היועצים המומחים של האתר שלי. יועצי משכנתאות שנבחרו בפינצטה ובעלי רזומה הצלחות מדהים.

רוצים לפגוש את הנבחרת?

אני מזמין אתכם להשאיר פרטים ולקבל עד שתי הצעות מנבחרת יועצי המשכנתא שלי

אתר זה הינו אתר מאובטח ופרטיכם ישמשו אך ורק למטרת קבלת שירותי ייעוץ מהאתר