אודות משכנתא גורו

רישרד הננפלד – יועץ משכנתאות, נעים להכיר 🙂

הנני בעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום המשכנתאות וכיום מכהן כמנכ"ל חברת "מיקוד משכנתאות בע"מ", בעל תואר ראשון בהנדסה ותואר שני בכלכלה MBA. בעברי, לקחתי חלק ב"נבחרת היועצים" של בנק מזרחי טפחות, ועקב היותי יועץ משכנתאות בולט בצוות הבנק, קיבלתי פריווילגיות רבות עבור מעגל לקוחותיי – החל מהטבה בעמלות, שקיפות וזמן תגובה מהיר, ושירות ישיר מדרגים בכירים בהנהלת הבנק.

כיום הנני רשום בכלל הבנקים בישראל כיועץ משכנתאות מוסמך, דבר המאפשר לי לעבוד אל מול כל הבנקים ולבצע השוואה איכותית כלפיי הלקוח. בתור יועץ משכנתאות מוסמך הנני חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל מזה 5 שנים, מאז שהוקמה ההתאחדות.

רישרד הננפלד - יועץ משכנתאות

קצת עלי

אני נשוי באושר + 1, כאיש משפחה היה לי חשוב לעזור להמון משפחות להבין, לתכנן ולייעל את מצבם הכלכלי בכדי להגיע למעמד של רכישת נכס בישראל, ואני תמיד אומר ללקוחותיי:

"משכנתא, הינה חלק אינטגרלי מכלכלת המשפחה משום שמדובר בהתחייבות ארוכת טווח ובסכומים משמעותיים, ולכן צריך לראות ולבדוק כיצד מתנהל ההחזר לאורך השנים – בכדי להבין באיזו נקודת זמן ניתן לעבוד על חיסכון בה – דרך מיחזור המשכנתא".

רבים מהלקוחות שבחרו לעבוד איתי, חששו בהתחלה מנושא התייקרות הריביות, תזמון לקיחת המשכנתא, ואפילו במסוגלותם לעמוד בעול הכלכלי. לכן, חשוב לי להדגיש בפניהם – משכנתא הינה התחייבות ארוכת טווח שבהכרח חייבת להיות מנוהלת ומתוזמנת בחוכמה, עם שימוש במגוון הכלים העומדים לרשותנו היועצים – ניתן להשיג לא פחות מחיסכון מהפכני בסכומי כסף משמעותיים של עשרות, מאות, ואפילו מיליוני שקלים. המומחיות שלי, ושל צוות חברת מיקוד משכנתאות הינו בהליך לקיחת משכנתא, מיחזור משכנתא ואיחוד הלוואות, כאשר אנו משלבים את הידע הרב שנצבר, הניסיון, התעדכנות בחוקים ודיווחים חדשים מאת בנק ישראל, וכל זה על מנת לספק שירות וליווי איכותי שמסייע בחיסכון של כמאות אלפי שקלים – כל זאת כחלק מהשירות הראשוני ללא עלות נוספת.

מדוע הקמתי את אתר משכנתא גורו?

  1. כדי לעזור לאחרים להבין את עולם המשכנתאות – מושגים בסיסיים, התפתחויות ושינויים בתחום.
  2. כדי לנסות להראות כיצד דברים מתנהלים בתוך הבנקים – מהם השיקולים שעומדים בפני הבנק לפני מתן משכנתא או דחייה והכי חשוב, עד כמה הם יהיו מוכנים להתפשר..
  3. הנושא החשוב ביותר מבחינתי – כדי להראות שאין צורך לעבור את זה לבד ואפילו לא רצוי.

בזכות שימוש במידע שבאתר  – תוכלו להרוויח ידע חשוב שיעזור לכם לקבל החלטה מושכלת, לחסוך זמן – בחיפוש, בחקר ובמציאת תשובות ופתרונות ולחסוך בכסף – טיפים ועצות שיוכלו לעזור לכם להבין את עולם המשכנתאות טוב יותר ובכך להשיג חיסכון משמעותי בריביות ובהחזרים.

במשכנתא גורו תוכלו למצוא

ולסיום, אתם שואלים; מי זה משכנתא גורו? הגורו זה אני, נעים מאוד! כפי שהבנתם מהקריאה, אני חי, נושם ועוסק 24/7 בתחום המשכנתאות – גם הבנקאיות וגם החוץ בנקאיות, אני אומן במציאת הפתרון הנכון ביותר, בתפירת חליפה על פי מידה בהתאם למאפיינים הפיננסים של כל אחד ואחת.

איך אני עושה את זה? באמצעות הידע שצברתי וכמובן יחד עם נבחרת היועצים המומחים של האתר שלי. יועצי משכנתאות שנבחרו בפינצטה ובעלי רזומה הצלחות מדהים.

תעודות

אות-הערכה-להננפרד-רישרד-מהנהלת-זרוע-המשכנתות-של-מזרחי-טפחות                מכתב-לרישרד-הננפלד-על-הצטרפות-למועדון-היועצים-של-מזרחי-טפחות

 

תעודת-חבר-לרישרד-הננפלד-בהתאחדות-יועצי-משכנתאות-בישראל